Militaria

 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default color
 • green color
 • blue color

Akcesoria do Samoobrony

W tym dziale prezentujemy Państwu akcesoria do samoobrony. Począwszy od ręcznych miotaczy gazu, przez kajdanki, aż po paralizatory i alarmy.

Urządzenia obronne w postaci ręcznych miotaczy gazu pozwalają skutecznie obronić się zarówno przed agresywnymi zwierzętami jak i ludźmi. Ich użycie w razie bezpośredniego zagrożenia powoduje u napastnika czasowy paraliż (gazy CS) lub łzawienie i podrażnienie górnych dróg oddechowych (gazy łzawiąco-duszące). Pole rażenia wynosi od 2 do 3 metrów. Na ich posiadanie nie jest wymagane zezwolenie. Przydatność do użycia wynosi 2 lata. Dostępne od 18 lat.
Posiadamy także rozkładane pałki teleskopowe służące do obrony przed napastnikiem. Wykonane z mocnych materiałów, niezawodne i skuteczne. Złożoną pałkę, dzięki niewielkim rozmiarom, zawsze możemy mieć pod ręką. Wszystkie pałki dostępne są bez zezwolenia.
Proponujemy Państwu różne modele kajdanek, przeznaczonych do szybkiego skuwania i konwojowania.
Przedstawiamy Państwu także artykuły, które skutecznie odstraszą napastników, a przy tym na ich posiadanie nie jest wymagane zezwolenie policji (Dz. U. 1999 Nr 53 poz. 549). Dodatkową zaletą broni hukowej jest możliwość dołączenia nasadki do wystrzeliwania rac, które wzmocnią efekt huku lub przyozdobią nocne niebo o serie kolorowych wystrzałów. Dostępne od 18 lat.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także obezwładniające urządzenia elektryczne przeznaczone do obrony osobistej. Wywołują one czasowy paraliż układu mięśniowo-nerwowego napastnika, dając tym samym możliwość skutecznej obrony. Osoba posługująca się paralizatorem nawet w przypadku bezpośredniego kontaktu z napastnikiem nie jest narażona na jego działanie. Na jego posiadanie nie jest wymagane zezwolenie policji (Dz. U. Nr 53 poz.549 z dnia 21.05.1999). Należy mieć ukończone 18 lat.
Nasze poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. W trosce o nie, przedstawiamy Państwu ofertę różnych systemów antywłamaniowych. Dzięki nim można skutecznie zabezpieczyć mieszkania, domy, garaże, biura itp. Wszystkie artykuły są wysokiej jakości, gwarantowanej przez renomowaną niemiecką firmę Pentatech.

 

Gaz pieprzowy UZI 25 ml (1552)

Gaz pieprzowy UZI pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.

Dzięki...

więcej...

 

Gaz pieprzowy UZI 60 ml (1300)

Gaz pieprzowy znanej firmy UZI pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych....

więcej...

 

Gaz pieprzowy UZI 90 ml (1301)

Gaz pieprzowy znanej, amerykańskiej firmy UZI pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków...

więcej...

 

Kabura UZI na kajdanki

Lekka, zamykana na metalowy zatrzask kabura na kajdanki. Wykonana z czarnego materiału nie rzuca się w oczy umożliwiając wygodne przenoszenie akcesoriów...

więcej...

 

Kajdanki łańcuszkowe czarne (MC C4508-B BLK)

Kajdanki łańcuszkowe, 3-ogniwowe, z zapadką automatyczną. W komplecie znajdują się dwa kluczyki.

Maksymalna szerokość przegubu dłoni...

więcej...

 

Kajdanki łańcuszkowe na nogi (LCH-201)

Niklowane kajdanki przeznaczone do skuwania nóg. Długi łańcuch umożliwia wykonywanie przez skutą osobę jedynie krótkich kroków....

więcej...

 

Kajdanki łańcuszkowe srebrne (MC C4508-S SIL)

Kajdanki łańcuszkowe, 3-ogniwowe, z zapadką automatyczną. W komplecie znajdują się dwa kluczyki.

Maksymalna szerokość przegubu dłoni...

więcej...

 

Kajdanki łańcuszkowe UZI czarne (HC-C-B)

Metalowe kajdanki z dwiema blokadami:
- zwykłą otwarcia
- zabezpieczającą przed podważeniem zapadki oraz przed ciaśniejszym zamknięciem....

więcej...

 

Kajdanki łańcuszkowe UZI srebrne (HC-C-S)

Metalowe kajdanki z dwiema blokadami:
- zwykłą otwarcia
- zabezpieczającą przed podważeniem zapadki oraz przed ciaśniejszym zamknięciem....

więcej...

 

Kajdanki na kciuki chromowane (LCH-301)

Stalowe, chromowane kajdanki na kciuki. Nowatorskie rozwiązanie wyraża się w sposobie skuwania - kajdanki nie są zakładane na nadgarstki, jak w tradycyjnych...

więcej...

 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
Strona 3 z 7
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Polecamy

Nóż składany Joker do zbierania grzybów (JKR89) Profesjonalny nóż składany dla zbieraczy grzybów. Dzięki wzbogaconemu zestawowi narzędzi model JKR89 może też pełni funkcje uniwersalnego
 
Szorty Surplus Division Olive (55598.61)

Promocja cenowa tylko do wyczerpania zapasów!

Kolejna propozycja niemieckiego producenta odzieży militarnej, firmy surplus. Tym razem

 
Montaż Hawke 2-częściowy średni 30 mm (HM6160) Dwuczęściowy montaż angielskiej firmy Hawke, przeznaczony do celowników optycznych o tubusie średnicy 30mm.

Wysokiej jakości powłoka
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Tłumik jest urządzeniem mocowanym na lufie, którego zadanie to zmniejszenie hałasu towarzyszącego wystrzałowi. Jego działanie polega na zmniejszeniu ciśnienia i ochłodzeniu wylatujących gazów prochowych, a także przedłużeniu czasu trwania całego procesu.

Ze świata