Militaria

 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default color
 • green color
 • blue color

Akcesoria do Samoobrony

W tym dziale prezentujemy Państwu akcesoria do samoobrony. Począwszy od ręcznych miotaczy gazu, przez kajdanki, aż po paralizatory i alarmy.

Urządzenia obronne w postaci ręcznych miotaczy gazu pozwalają skutecznie obronić się zarówno przed agresywnymi zwierzętami jak i ludźmi. Ich użycie w razie bezpośredniego zagrożenia powoduje u napastnika czasowy paraliż (gazy CS) lub łzawienie i podrażnienie górnych dróg oddechowych (gazy łzawiąco-duszące). Pole rażenia wynosi od 2 do 3 metrów. Na ich posiadanie nie jest wymagane zezwolenie. Przydatność do użycia wynosi 2 lata. Dostępne od 18 lat.
Posiadamy także rozkładane pałki teleskopowe służące do obrony przed napastnikiem. Wykonane z mocnych materiałów, niezawodne i skuteczne. Złożoną pałkę, dzięki niewielkim rozmiarom, zawsze możemy mieć pod ręką. Wszystkie pałki dostępne są bez zezwolenia.
Proponujemy Państwu różne modele kajdanek, przeznaczonych do szybkiego skuwania i konwojowania.
Przedstawiamy Państwu także artykuły, które skutecznie odstraszą napastników, a przy tym na ich posiadanie nie jest wymagane zezwolenie policji (Dz. U. 1999 Nr 53 poz. 549). Dodatkową zaletą broni hukowej jest możliwość dołączenia nasadki do wystrzeliwania rac, które wzmocnią efekt huku lub przyozdobią nocne niebo o serie kolorowych wystrzałów. Dostępne od 18 lat.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także obezwładniające urządzenia elektryczne przeznaczone do obrony osobistej. Wywołują one czasowy paraliż układu mięśniowo-nerwowego napastnika, dając tym samym możliwość skutecznej obrony. Osoba posługująca się paralizatorem nawet w przypadku bezpośredniego kontaktu z napastnikiem nie jest narażona na jego działanie. Na jego posiadanie nie jest wymagane zezwolenie policji (Dz. U. Nr 53 poz.549 z dnia 21.05.1999). Należy mieć ukończone 18 lat.
Nasze poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. W trosce o nie, przedstawiamy Państwu ofertę różnych systemów antywłamaniowych. Dzięki nim można skutecznie zabezpieczyć mieszkania, domy, garaże, biura itp. Wszystkie artykuły są wysokiej jakości, gwarantowanej przez renomowaną niemiecką firmę Pentatech.

 

Kajdanki niklowane zawiasowe (LCH-502)

Stalowe kajdanki przeznaczone do szybkiego skuwania i konwojowania. Zamiast łączącego łańcuszka zastosowano zawiasy zwane "overlock". W komplecie...

więcej...

 

Kajdanki zawiasowe niklowane (CF-11778)

Kajdanki stalowe niklowane z podwójnym zawiasem. Skutecznie krępują ruchy zatrzymanego, minimalizują szanse na oswobodzenie się, przełożenie,...

więcej...

 

Kontakty Magnetyczne MK 01

· Kontakt magnetyczny typu reed + stały magnes.
· Kompatybilny z SYSTEMEM 800 i CA 300.
· Zestaw zawiera trzy pary kontaktów...

więcej...

 

Naboje (2 sztuki) do PA 5

Zapasowe naboje jednorazowego użytku do ALARMU OSOBISTEGO PA 5.

więcej...

 

Naboje hukowe długie

Ślepe naboje długie kal. 6 mm przeznaczone są do rewolwerów i pistoletów alarmowych. Pakowane po 100 szt.

Prezentowanego produktu...

więcej...

 

Naboje hukowe krótkie

Krótkie naboje są używane do wszystkich pistoletów hukowych.

Prezentowanego produktu nie wysyłamy pocztą. Oferowane naboje...

więcej...

 

Optyczny czujnik dymu RA 200

W Polsce co roku ginie w pożarach kilkaset osób. Większość z nich ulega śmiertelnemu zaczadzeniu tysiące osób doznają ciężkich poparzeń....

więcej...

 

Pałka teleskopowa 21 cali chromowana

Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem. Pałka jest 3 członowa, rozkładana z długości 21 do 53 cm, wykonana...

więcej...

 

Pałka teleskopowa 21 cali czarna

Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem. Pałka jest 3 członowa, rozkładana z długości 21 do 53 cm, wykonana...

więcej...

 

Pałka teleskopowa hartowana Police 18 cali

Teleskopowa pałka o długości 18 cali wykonana z hartowanej stali. Radełkowany chwyt wykonano z elastycznego tworzywa. W komplecie sztywny pokrowiec...

więcej...

 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
Strona 4 z 7
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Polecamy

Latarka Joker 9-LED (JKR2102) Niezwykle silna latarka diodowa jest jednym z najbardziej pożądanych elementów osobistego wyposażenia każdego mężczyzny.

Fenomen diody
 
Żołnierz Polski 8/2004 W numerze:

CASĄ po niebie
Krakowska 13 eskadra lotnictwa transportowego eksploatuje już pięć z ośmiu zakontraktowanych przed trzema
 
Karabin Hawken Woodsman 341018 Replika karabinu Hawken Woodsman kaliber .45 wykonana przez hiszpańską firmę Ardesa na specjalne zamówienie niemieckiej firmy HEGE.
Posiada
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Flara to inna nazwa racy, czyli przyrządu, którego zadaniem jest oświetlić teren. Pociski można odpalić bezpośrednio lub stosując pistolety sygnałowe. Race mają zastosowanie w ratownictwie, wojsku oraz jako element pokazów sztucznych ogni.

Ze świata