• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Akumulator Intellect 9,6V 1200mAh (IB-M9612)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Ośmioogniwowy akumulator renomowanego producenta - firmy Intellect przeznaczony do długich replik AEG. Montowany w osłonie chwytu przedniego, kolbach stałych lub atrapach lasera.

Dane techniczne:

Pojemność: 1200 mAh
Napięcie: 9,6 V
Końcówka: PIN mały
Waga: 200 gram.
Wymiary 12/3,5/1,7 cm

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Dzięki zasobom tego działu skomponujesz indywidualny zestaw dodatków do uprawiania airsoftu. Dobierzesz optymalny rodzaj amunicji, zaopatrzysz się w artykuły zapewniające bezpieczeństwo oraz zakupisz wszystko inne, niezbędne do czerpania maksimum satysfakcji z dobrej zabawy w wojnę.

Jeśli z uprawiania airsoftu chcesz czerpać maksimum satysfakcji, musisz zadbać o doskonałej jakości dodatki, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas zabawy, oraz pozwolą w pełni wykorzystać możliwości posiadanej broni ASG. Wszystkie potrzebne po temu artykuły znajdziesz w tym właśnie dziale – gwarantujemy znakomitą jakość produktów i szeroki asortyment.

Osprzęt ASG to zestaw wszystkich akcesoriów, które zapewnią bezproblemowe uprawianie airsoftu. Świetnej jakości amunicja, dodatki, które podnoszą komfort używania broni, zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują dobrą zabawę – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!
Szeroki asortyment produktów niezbędnych do eksploatacji zakupionych w naszej firmie pistoletów i karabinów Air Soft Gun. Wybór między kulkami plastikowymi, kauczukowymi czy kompozytowymi pozwala idealnie połączyć możliwości pistoletów z Państwa wymaganiami.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet hukowy Start-1 Dzięki długości 101 mm z łatwością mieści się w każdej damskiej torebce. Jest doskonałym narzędziem służącym do samoobrony. Magazynek mieści
 
Kabura Uncle Mike's Internal Retention Kydex (60)

Mała, lekka kabura kydexowa dedykowana do pistoletów Glock 17/19/22 i 23. System wewnętrznej blokady gwarantuje pewne trzymanie broni w noszaku

 
Pas nośny SWAT Black (RT-4249) Zapinany na klamrę typu fastex pas oporządzeniowy koloru czarnego z praktycznymi kieszeniami.
Klamra fastex umożliwia szybkie rozpięcie pasa przy
 

Czy wiesz, że...

Śrut można podzielić pod względem kształtu na kilka rodzajów. Rozróżniamy: płaski (stosowane do tarcz papierowych), półokrągły (na długie dystanse), kulisty (do luf gwintowanych), szpiczasty (przebijający), drążony (rozrywający).