• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Alarm osobisty dźwiękowy (CAM-D1510)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Zasilany alkaliczną baterią 9V niewielkich rozmiarów alarm dźwiękowy. Jego uruchomienie następuje po wyjęciu zawleczki przymocowanej do linki. Alarm generuje bardzo głośny, wysoki modulowany dźwięk o natężeniu 130 dB.

Obudowa alarmu została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS. W komplecie znajduje się klips do mocowania na szlufce, pasku lub torebce. Linka o długości 27 cm pozwala zaczepić alarm o klamkę - włamywacz pociągając drzwi powoduje wyjęcie zawleczki i uruchomienie sygnału dźwiękowego.

Alarm osobisty znajduje zastosowanie w domu, samochodzie, pociągu, na spacerze i polu namiotowym.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Głośność: 130 dB
Zasilanie: 9 Volt bateria alkaliczna
Wymiary alarmu: 55 x 74 23 mm
Długość linki: 270 mm
Producent: Security Plus, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Alarm to elektroniczny stróż, który ostrzeże przed ewentualnym zagrożeniem, dźwiękiem przestraszy napastników, da poczucie bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz niezawodne systemy ostrzegania, dzięki którym nic nie umknie Twojej uwadze. Komfortu spokoju nic nie zastąpi - zajrzyj tu koniecznie!

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pojemnik CO2 Crosman Airsource 88G 88-gramowy nabój CO2 przeznaczony do wiatrówek Crosmana. Pozwala na łatwe naładowanie zbiorników ciśnieniowych karabinków.
 
Wiatrówka Diana - P5 Magnum 4,5 mm

Pistolet wiatrówkowy z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm renomowanej, niemieckiej firmy Diana. Jego atutem jest wysoka prędkość wylotowa pocisku

 
Nóż rzutka Master Cutlery C-735-2

Zestaw dwóch sztyletów wykonanych ze stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Każdy z noży cechuje się bardzo dobrą jakością

 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.