Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja Sako 7x65R SP 11 g Hammerhead

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Amunicja Sako od lat towarzyszy myśliwym podczas polowania na całym niemal świecie. Znana jest z wysokiej jakość, bardzo dobrych materiałów wykorzystanych przy jej budowie.

Hammerhead zastosowany w tej amunicji to półpłaszczowy, odporny na deformacje i bardzo silny pocisk przeznaczony do polowania na grubą zwierzynę. Specjalna konstrukcja pocisku (Bonded core)  zapobiega przed oddzielaniem się rdzenia podczas trafienia nawet w grubą kość. Dodatkowo pocisk Hammerhead ma doskonałą moc powalającą i kontrolowane grzybkowanie.

Producent zaleca stosowanie amunicji z  pociskiem typu Hammerhead do polowania na grubą zwierzynę ze szczególnym wskazaniem na Jelenie, Łosie i Niedźwiedzie.

Dane techniczne:
Kaliber: 7x65R
Waga pocisku: 11 g
Typ pocisku: Hammerhead

Producent: Sako, FinlandiaDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw wyciorów Stil Crin kal. 12

Włoska firma Stil Crin od lat produkuje akcesoria do broni palnej. Wyciory proponowane przez tego producenta są wykonane z wysokiej

 
Ładownica 2xNICO Ładownica 2-komorowa na granaty huk-błysk lub huk-błysk-gaz. Mocowana systemem MOLLE jest zamykana na podwójne zatrzaski IRR.

Dostępna w kolorze

 
Zbijak Stil Crin 30 kal. 30-06 SPRING.

Włoska firma Stil Crin to znany i ceniony producent akcesoriów do broni palnej. Od lat na rynku obecne są jej zbijaki,

 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.