• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja Sellier&Bellot 7x57 R SPCE 11.2 g
Produkt chwilowo niedostępny

Obecna od wielu lat na polskim rynku czeska amunicja firmy Sellier&Bellot. Początek produkcji amunicji tej firmy sięga drugiej połowy XIX wieku. Firma produkowała amunicję dla armii Cesarsko – królewskiej Austrowęgier. W latach dwudziestych XX w. firma zajęła się produkcją amunicji myśliwskiej, co czyni z powodzeniem po dzień dzisiejszy.


Czeska amunicja jest znana polskim myśliwym dzięki swej wysokiej jakości a zarazem niewysokiej cenie. Półpłaszczowy, lekki pocisk w kalibrze .30-06 typu SPCE posiada specjalną kryzę płaszcza w części blokującą ołowiany rdzeń. Takie rozwiązanie sprawia, iż pocisk ten inaczej deformuje się po trafieniu zwierzyny grubej, niż w tuszy drobnej zwierzyny łownej. Amunicja ta również idealnie nadaje się do polowania na drapieżniki.

Dane techniczne:
Kaliber: 7x57 R
Typ pocisku: półpłaszczowy SPCE
Masa pocisku: 9,7g

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż Elk Ridge ER-065

Amerykański nóż myśliwski o stałej klindze cechujący się wysoką jakością wykonania. W komplecie skórzana pochwa.

Rękojeść

 
Wiatrówka Diana-34 Classic Compact 4,5 mm Precyzyjnie wykonana i niezwykle mocna wiatrówka o klasycznie łamanej, gwintowanej lufie przeznaczona dla zaawansowanych strzelców.
Przyrządy
 
Sztucer Express Verney-Carron Sagittaire Extra-Lux (272EXB8)

Sagittaire to sztandarowa linia produktów francuskiej firmy Verney-Carron. Obejmuje ona myśliwską broń łamaną: od bocków przez kniejówki

 

Czy wiesz, że...

Miłośnicy szkoły przetrwania lub myśliwi używają nawet specjalnych naczyń i sztućców do jedzenia. Niezbędnik, czyli zestaw złożony z noża, łyżki i widelca, menażka, manierka lub piersiówka, to ekwipunek wielu miłośników przygód. Zostały one wymyślone dla wojska, więc ich głównymi zaletami są mała masa, niewielkie rozmiary i wytrzymałość.