Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Aparat cyfrowy Bushnell Outdoor (11-0013G)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Survivalowy aparat cyfrowy z matrycą 3.2 Mega Pixela. Posiada specjalną wstrząsoodporną i wodoszczelną obudowę. Aparat ma wbudowaną pamięć wewnętrzną 16 MB oraz port na dodatkową kartę w standardzie SD.
Aparat jest wyposażony w lampę błyskową oraz cyfrowy zoom gwarantujący powiększenie 4x. Istnieje możliwość robienia filmów.
Aparat Bushnell posiada bardzo łatwe i intuicyjne menu. Jest poręczny i wytrzymały oraz kompatybilny z systemami Windows 98/98SE/2000/ME/XP.

Dane techniczne:
Matryca: 3.2 Mega Pixela
Zasilanie: 2 AA (paluszki) nie załączone
Maks. rozdzielczość: 2048 pixeli
Pamięć wewnętrzna: 16MB
Wyświetlacz: 1,5” TFT-LCD

W komplecie znajduje się kabel USB, pokrowiec, szmatka, kabel do kamery lub wideo, CD-Rom ze sterownikami i programem Photo Siute do obróbki zdjęć oraz pasek do wieszania na szyję.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wstrząsoodporne aparaty cyfrowe, monokulary i lornetki, wyposażone w aparat, są niezbędnymi akcesoriami osób na poważnie zajmujących się Survivalem.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Polecamy

Amunicja kulowa Sauvestre 9.3x74R Francuska firma Sauvestre jest znanym na całym świecie producentem amunicji. Jej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i nowoczesnością.
 
Nóż składany Master Cutlery NUKE (TA-6) Nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery zaprojektowany przez Toma Andersona znanego projektanta noży. Na rękojeści znajduje się znak "radioactive"
 
Kompas Military Rothco (RT-406) Kompas ten zapewia precyzyjne odczytanie azymutu. Otwór z włosem w przykrywce ułatwia dokładne odnajdowanie namiaru, zaś współpracujące
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Maczeta, czyli długi nóż, który pierwotnie był używany w Ameryce Południowej, służyła do wycinania ścieżek w gęstym lesie tropikalnym oraz do ścinania trzciny cukrowej na plantacjach. Obecnie wykorzystywana jest na przykład na biwakach czy obozach survivalowych.

Ze świata