• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Aparat cyfrowy Bushnell Trail Scout (11-9800)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kolorowy, cyfrowy aparat przeznaczony do wykonywania zdjęć z ukrycia i w nocy. Został stworzony na potrzeby obserwacji zwierząt i przyrody. Aparat posiada matrycę 2,1 Mega Pixela oraz wyświetlacz LCD. Zdjęcia zapisywane są na karcie SD. W komplecie znajduje się karta o pojemności 32 MB. Aparat został ukryty w odpornej na trudne warunki pogodowe obudowie. W celu maskowania została ona wykonana jako atrapa budki dla ptaków. Aktywowanie aparatu odbywa się poprzez wbudowany czujnik podczerwieni lub ruchu do 90 stóp. Aby zabezpieczyć zestaw przed kradzieżą aparat został wyposażony w hasło oraz w kłódkę.
Gotowe zdjęcia lub film można skopiować na komputer osobisty. Aparat charakteryzuje się prostym i intuicyjnym systemem obsługi. Dzięki zastosowaniu 4 baterii typu D aparat może funkcjonować przez okrągłe 24 godziny.

W komplecie znajduje się:
- zestaw do mocowania np. na drzewie,
- karta pamięci SD 32 MB,
- kłódka do zamykania.

Dane techniczne:
Matryca: 2.1 Mega Pixela
Zasilanie: 4 baterie typu D (nie załączone)
Pamięć SD: 32MB
Wyświetlacz: LCD
Producent: Bushnell, USA

createStreamPlayer('rtmp://mil7.janmedia.com/vod', 'film_bushnell_TrailScout',400,300);  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lornetka Bushnell 7x50 Perma Focus (17-5007) Lornetka przeznaczona na dalekie dystansy. Posiada stałe powiększenie 7x. Średnica obiektywu wynosi 50 mm, co w połączeniu z pełni powlekanymi soczewkami,
 
Nóż Joker Stamina CR38 Hiszpański nóż oferujący stałą klingę oraz jednostronny jelec, chroniący palce przed przypadkowym zsunięciem się na ostrze. Dobrze wyprofilowana
 
Rewolwer Colt Navy 1850 7,5 cala kal.44 De Luxe (300054)

Rewolwer Navy to kolejna modyfikacja jednej z pierwszych wielostrzałowych konstrukcji krótkich - rewolweru 1947 znanego jako Walker-Whitneyville.

 

Czy wiesz, że...

Zabawa w paintball wymaga zachowania pewnych zasad bezpieczeństwa. Należy stosować specjalne maski ochronne, a prędkość wylotowa kulek z farbą powinna być niższa niż 330 km/h. Grę powinno przeprowadzać się na specjalnie przygotowanym terenie. Warto zainwestować także w inne akcesoria chroniące przed bólem.