Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Paintball - gra dla prawdziwych mężczyzn

Dzięki temu, że w ostatnich latach rozwój współczesnej techniki nastąpił szczególnie intensywnie, możliwe jest obecne korzystanie z jej doskonałych osiągnięć.
Poza tym, że wykonywanie naszych codziennych czynności uległo ogromnemu ułatwieniu, to także możliwości spędzania przez nas wolnego czasu stały się nieograniczone.

Zwłaszcza w ciągu ostatnich lat popularność zyskały przeróżne gry wojskowe, takie jak np. Paintball. Jest to także rodzaj sportu, przeznaczonego dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Ważna natomiast jest szybkość działania, refleks i inteligencja, dzięki której dobra zabawa jest gwarantowana.


Paintball to prawdziwa gra, zabawa w wojnę przy użyciu realnego sprzętu, czyli wszystko to, o czym większość z nas marzyła w dzieciństwie. Można poczuć się naprawdę tak, jakby faktycznie uczestniczyło się w walce.

Specjalne żelatynowe kulki, tak zwane paintballs, sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej rzeczywista i fascynująca, a broń pneumatyczna pozwala poczuć się prawdziwym żołnierzem. Zabawa może mieć różne formy, od tego kto pierwszy dotrze nietrafiony do wyznaczonego miejsca, do tego, kto pokona wszystkich przeciwników. Paintball to doskonała gra zespołowa, ucząca pracy w grupie, a także umiejętności szybkiego podejmowania odpowiednich decyzji.

Najlepiej, jeśli ma się nieograniczone pole manewru, na którym nie będzie przeszkadzać się osobom, które nie są tym zainteresowane, np. las, puste pole lub nieużywane budynki. Na terenach leśnych znajdują się liczne naturalne przeszkody, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

W specjalny sprzęt, niezbędny podczas gry w Paintball, można się zaopatrzyć np. w sklepach internetowych. Wydatek jest dosyć spory, jednak na dłuższą metę bardzo opłacalny. Sprzętu nie trzeba kupować, jeżeli ma się dostęp do profesjonalnych wypożyczalni, które oferują kompletne wyposażenie oraz miejsce doskonałe do gry. Pamiętać trzeba tylko o zachowaniu szczególnej ostrożności.

 

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek Speedloader Crosman 1077 3 szt. (SLOAD 0413) Zestaw trzech magazynków (12-strzałowych) przeznaczonych do wiatrówek karabinków Crosman serii 1077 i karabinka Nightstalker. Producent:
 
Lornetka Tasco 8-20x25 Sonoma (SN82025) Lornetka amerykańskiej firmy Tasco oferująca zmienne powiększenie od 8x do 20x. Dzięki temu urządzenie staje się bardzo uniwersalne i daje obserwatorowi
 
Bukłak Source 3 l. Najwyższej jakości bukłak o pojemności 3 litrów zapewnia duży zapas wody niezbędnej do podtrzymania zdolności działania nawet w warunkach
 

Czy wiesz, że...

Spłonka to miniaturowy ładunek wybuchowy, którego zadaniem jest wywołanie właściwego wybuchu, na przykład prochu strzelniczego. Wykonana jest przeważnie z mosiężnej lub miedzianej puszki wypełnionej materiałem wybuchowym, który zdetonuje się podczas uderzenia iglicy.