Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Atraktor zapachowy Buck Expert kadzidełka Dzik (51LSSYN)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kadzidła zapachowe  przeznaczone do zastosowania w terenie, w którym odbywa się indywidualne polowanie na dziki. Po podpaleniu, a następnie zgaszeniu płomienia żarzące się kadzidełko dymi i rozprowadza po otoczeniu wabiący dziki zapach.

Mogą one być stosowane nawet w czasie deszczu, dopiero mocna ulewa spowoduje jego zagaszenie. Kadzidełka żarzą się nieprzerwanie przez 12 godzin, w miedzyczasie można je zagasić a następnie użyć ponownie.  Dym emitowany przez kadzidła skutecznie przywabi zwierzynę do stanowiska myśliwego

W opakowaniu znajduje się 12 kadzidełek.

 

 Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.


Polecamy

Granat paintballowy Tippmann Big Boy (159106)

Nieeksplodujący granat paintballowy o promieniu rażenia nawet 10 metrów! Ukryty za przeszkodą przeciwnik nie jest już bezpieczny.
Aby

 
Wiatrówka Air Arms S400 4,5 mm Xtra Hi-Power

S-400 Xtra stanowi mocniejszą wersję (energia wylotowa pocisku około 48J) wiatrówki S-400 Carbine renomowanej firmy Air Arms. Od modelu S-400

 
Pas do broni myśliwskiej Niggeloh, czarny (28290) Niggeloh jest znanym na całym świecie producentem akcesoriów myśliwskich: ładownic, pasów do broni, pasów amunicyjnych, a także
 

Czy wiesz, że...

Noktowizor, urządzenie umożliwiające widzenie w ciemności, jest często mylony z termowizorem. Termowizor monitoruje niewidzialne promieniowanie podczerwieni, natomiast noktowizor wzmacnia bardzo nikłe światło nawet kilka tysięcy razy.