Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Atraktor zapachowy Buck Expert kadzidełka Sarna-Koza (02SSYNRB)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kadzidła zapachowe przeznaczone do zastosowania w terenie, w którym odbywa się indywidualne polowanie na sarny. Po podpaleniu, a następnie zgaszeniu płomienia żarzące się kadzidełko dymi i rozprowadza po otoczeniu wabiący zapach.

Mogą one być stosowane nawet w czasie deszczu, dopiero mocna ulewa spowoduje ich zagaszenie. Kadzidełka żarzą się nieprzerwanie przez 12 godzin, w miedzyczasie można je zagasić a następnie użyć ponownie.  Dym emitowany przez nie skutecznie przywabi zwierzynę do stanowiska myśliwego.

W opakowaniu znajduje się 12 kadzidełek.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Miecz MC Jintachi (JS-618R) Replika tradycyjnego japońskiego długiego miecza Tachi (forma poprzedzająca miecz Katana) amerykańskiej firmy Master Cutlery.
Głownię wykonano
 
Zestaw naprawczy TX200 Mk3 FAC Zestaw naprawczy do wiatrówki Air Arms TX200 wersji FAC. W komplecie znajduje się sprężyna, prowadnica do tłoka, uszczelki, smary do sprężyny
 
Szyba JT Elite Thermal Yellow (770011YE)

Kontrastująca podwójna, szyba dedykowana do masek paintballowych firmy JT z linii Elite o polu widzenia 180 stopni. Wykonana

 

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie bez zezwolenia replik broni wykonanych przed 1850r. Są to najczęściej pistolety z zamkiem kapiszonowym, rewolwery lub karabiny (także na kapiszony). Amunicją do takiej broni są przeważnie ołowiane kule.