Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Atraktor zapachowy Buck Expert uryna syntetyczna Locha (51LSYN)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Atraktor kanadyjskiego producenta środków wabiących. Tym razem firma Buck Export zaprezentowała sztuczną urynę lochy. Substancja imituje zapach naturalnej wydzieliny lochy podczas rui. Składniki płynu zostały dobrane tak, aby idealnie komponowały się we wspólny zapach hormonów, feromonów oraz uryny.

Przy produkcji atraktora wykorzystano technologię ADN. Oznacza to, że wszystkie substancje chemiczne wykorzystane przy komponowaniu płynu zapachowego są bezpieczne dla środowiska oraz innych zwierząt. Ich rozkład jest bardzo szybki i nie powoduje w środowisku trwałych uszkodzeń.

Płyn sprawdzi się idealnie podczas polowania indywidualnego na dziki. Jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy nim spryskać buty i „podprowadzić” zapachem zwierzynę na odpowiednią odległość do strzału.

Pojemność 60 mlDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw ładujący PCP Falcon (FA473) Zestaw umożliwia ładowanie sprężonego powietrza z butli nurkowych 200 i 300 barowych. Jest to możliwe dzięki regulowanemu wejściu DIN. Posiada manometr
 
Nóż składany Master Cutlery Twin Tac (TA-10B) Nóż o składanych dwóch ostrzach. Został wyprodukowany przez amerykańską firmę Master Cutlery. Jego projektantem jest Tom Anderson znany na świecie
 
Przejściówka-adapter do akumulatorów AEG (MC-48A)

Krótka przejściówka pozwalająca połączyć aku z małym pinem z karabinkiem, którego silnik podłączany jest pinem dużym.

 

Czy wiesz, że...

Szukając broni tylko do odstraszenia napastnika, powinniśmy zwrócić uwagę na pistolety hukowe. Nie wymagają one zezwolenia policji, a do większości modeli można dodatkowo dołączyć nasadki, które umożliwiają wystrzelenie rac.