Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Atraktor zapachowy w żelu Buck Expert uryna syntetyczna Locha (51LGSYN)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Atraktor wyprodukowany przez firmę Buck Export z Kanady, w której ofercie znajduje się wiele chemicznych środków wabiących oraz wabików dźwiękowych.

Atraktor ma postać żelu a jego zapach jest identyczny z zapachami naturalnych wydzielin lochy. W skład wchodzą substancje imitujące zapach hormonów, uryny czy feromonów.

Przy produkcji atraktora wykorzystano technologie ADN. Oznacza to, że wszystkie substancje chemiczne wykorzystane przy komponowaniu płynu zapachowego są bezpieczne dla środowiska oraz innych zwierząt. Ich rozkład jest bardzo szybki i nie powoduje trwałych zmian w środowisku.

Środek ten przeznaczony jest dla myśliwych polujących indywidualnie na dziki, a użycie go jest bardzo proste, wystarczy wymieszać go z ziemią w miejscu gdzie chcemy przywabić zwierzynę.

Waga: 50 gDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Polecamy

Nóż Cold Steel Magnum Tanto IX

Nóż z nawiązującej do japońskich tradycji serii Cold Steel Tanto o długim, niemal 23 cm ostrzu. 

Użyta do wykonania głowni

 
Kule ołowiane kaliber .378 200 szt. (389073) Kule ołowiane wykonane przez niemiecką firmę HN Sport. Opakowanie zawiera 200 sztuk kul kalibru .378 (9,60 mm).
 
Amunicja kulowa Sauvestre .270 Win.

Francuska firma Sauvestre jest znanym na całym świecie producentem amunicji. Jej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i nowoczesnością.

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Spłonka to miniaturowy ładunek wybuchowy, którego zadaniem jest wywołanie właściwego wybuchu, na przykład prochu strzelniczego. Wykonana jest przeważnie z mosiężnej lub miedzianej puszki wypełnionej materiałem wybuchowym, który zdetonuje się podczas uderzenia iglicy.