• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Baikal MP-513M
Przedmiot archiwalny

Wiatrówki o energii pocisku powyżej 17J podlegają rejestracji dokonywanej po zakupie i NIE SĄ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ od 01.01.2004 r.

Możesz je zakupić w salonie firmowym sklepu Militaria.pl we Wrocławiu przy ulicy Oławskiej 16, gdzie serdecznie zapraszamy.

Znakomita wiatrówka gładkolufowa kaliber 4.5 mm firmy Baikal, klasycznie łamana. Mechanizm łamania wyposażony został w dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega przypadkowemu otwarciu się lufy w trakcie strzelania. Możliwość zamontowania celownika optycznego. Wiatrówka wyposażona jest w blokadę bezpieczeństwa - została umieszczona za szyną montażową. Drewniana kolba w ciemnym odcieniu brzozy zakończona jest stopką. Wersja eksportowa (High Power Version).

Dane techniczne:
Długość całkowita: 1180 mm
Długość lufy: 487 mm
Waga: 2.8 kg
Prędkość początkowa: 325 m/s
Energia kinetyczna pocisku: 17J


W komplecie wycior i 500 szt. śrutu gratis!
 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Komentarze

Roman
Posiadam tę wiatrówkę od ponad pół roku i wystrzeliłem z niej około 2000 śrutów. Jest to niezwykle solidna rosyjska wiatrówka, która nie traci na mocy. Korzystam z dobrej jakości optyki, a strzelając na dystansie 100 metrów w zamkniętym pomieszczeniu (kurnik o długości 120 metrów), jestem w stanie uzyskać skupienie na poziomie 10 cm. Po wykonaniu 5-10 strzałów, skupienie może się pogorszyć z powodu konieczności naciągania mocnej sprężyny, co powoduje drżenie rąk. Wiatrówka o dużej mocy ma duży odrzut, ale to nie wpływa negatywnie na celność strzału. Strzelałem z różnych broni, w tym z kałasznikowa i beryla, ale po zakupie Baikala MP-513M nie jestem rozczarowany jeśli chodzi o moc i celność.

 

 


Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy  Scyzoryk Victorinox Rescue Tool (0.8623.MN)

Oryginalny szwajcarski scyzoryk ratowniczy, testowany m.in. przez szwajcarską straż pożarną. Nagrodzony tytułem noża roku podczas IWA International

   
Kajdanki na kciuki chromowane (LCH-301) Stalowe, chromowane kajdanki na kciuki. Nowatorskie rozwiązanie wyraża się w sposobie skuwania - kajdanki nie są zakładane na nadgarstki, jak w tradycyjnych
 

Czy wiesz, że...

Zamek jest częścią broni palnej. Dawniej, w broni ładowanej od strony lufy, służył do zapalenia prochu. Obecnie ładuje nabój, otwierając i zamykając przewód lufy. Współcześnie rozróżniamy kilka typów zamków, na przykład swobodny, półswobodny, klinowy czy dwuklatkowy.