• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Bock Verney-Carron SAGITTAIRE 12/70
Produkt chwilowo niedostępny

Bocki śrutowe francuskiej firmy Verney-Carron charakteryzują się zgrabnym wyglądem, pięknym grawerunkiem, a jednocześnie znakomitymi cechami użytkowymi, pozwalającymi polować w każdych warunkach i na każdą zwierzynę. Wiele różnego rodzaju wariantów modelu Sagittaire pozwala dopasować do swoich indywidualnych preferencji broń pod kątem kalibru, wielkości wierceń i mechanizmów spustowych.

W naszej ofercie posiadamy bocki dostępne, po uprzednim zamówieniu, wersje z osadami wykonanymi dla strzelców leworęcznych, wersje jednospustowe, jak i modele w luksusowych wersjach wykończenia.

Dane techniczne dla modelu Sagittaire 12/70:
Kaliber: 12/70
Lufa: 71 cm, kuta na zimno
Osada: wyselekcjonowane drewno orzechowe, olejowane.
Mechanizm spustu: jedno lub dwuspustowy (opcjonalnie)
Waga: ok. 3 kg (zależności od wersji)

Broń jest przystosowana do strzelania śrutem stalowym.

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją!  

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym konsultantem.

ModelSagittaire 12Sagittaire 12 MagSagittaire 16Sagittaire 20Kaliber12/7012/7616/7020/70Długość lufy71 cm71 cm71 cm66 cmWaga2,75 kg3,0 kg2,75 kg2,55 kgMechanizm spustowy
Pojedynczy lub podwójny

Pojedynczy lub podwójnyPodwójnyPodwójny
Ekstraktor lub eżektor

EkstraktorEkstraktorEkstraktor lub eżektorBroń palna nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.Zapraszamy do naszych salonów firmowych.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kulki paintballowe Severe Storm (156002) Okrzyknięte jednymi z najlepszych kulek świata w swojej klasie cenowej - celne, szybkie i nierozbijające się w lufie, a przy tym pękające na celu!
 
Rękawice Hatch Operator CQB (SOG-L100)

Pełne rękawice ochronne z długim mankietem sięgającym połowy przedramienia. Rękawice wykonano z Nomexu i wzmocniono kevlarem, co ma zapewnić

 
Pokrowiec Uncle Mike's na gaz Mirage (74771)

Zamykany na zatrzask pokrowiec skórzany na pas mieści ręczny miotacz gazu rozmiaru tzw. średniego, czyli o maksymalnej średnicy 38 mm i wysokości

 

Czy wiesz, że...

Saperka to krótka, niewielka łopata stosowana na przykład przez harcerzy. Zaprojektowana została dla wojska. Możemy znaleźć te z zaokrąglonym końcem oraz z punktowym (szpadel). Zdarza się, że krawędzie ostrza są specjalnie przystosowane do użycia saperki jako toporka.