• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Bock Verney-Carron Super 9 Plume (781CX71M)
Produkt chwilowo niedostępny

Firma Verney-Carron od 1820 roku produkuje najwyższej klasy broń myśliwską. Jej produkty towarzyszą myśliwym na łowiskach w całym świecie. Repetiery, kniejówki, bocki i expressy a ostatnio broń półautomatyczna charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, a zarazem  nowoczesnym designem w połączeniu z myśliwską tradycją dekorowania broni pięknymi grawerunkami oraz wysokiej jakości drewnem.

Wśród broni gładkolufowej firmy z St. Etienne pojawiła się ekskluzywna linia bocków o nazwie Super 9. Charakteryzuje się ona artystycznym wręcz wykończeniem, pięknymi grawerunkami, a zarazem dużą funkcjonalnością . Prezentowany tutaj bock Verney-Carron Super 9 w wersji Plume wyposażony został w kute na zimno lufy ze stali chromowo-molibdenowej typu „Super Diament”. Baskila natomiast została wykonana z Ergalu – szlachetnego aluminium, lekkiego a zarazem bardzo wytrzymałego na uszkodzenia czy pęknięcia. Należy dodać, że wszystkie części składowe baskili – jej szkielet z komorą na iglice oraz wnętrze zostały wykonane z jednego kawałka metalu za pomocą wysoce precyzyjnej obróbki skrawaniem. Dolna oraz boczne powierzchnie baskili udekorowano grawerunkiem przedstawiającym ptactwo łowne, wzbogaconym motywami zwierzęcymi. Piękna strzelbie dodaje imitacja pełnych zamków idealnie komponująca się z drewnem kolby.

Jeśli już jesteśmy przy kolbie należy wspomnieć, że zarówno ona jak i inne elementy drewniane zostały wykonane z specjalnie selekcjonowanego drewna orzechowego poddanego specjalnej obróbce oraz olejowaniu na wysoki połysk. Dzięki tym zabiegom elementy drewniane broni ukazują całe piękno usłojenia oraz paletę barw drewna orzechowego.

Bock Super 9 Plume posiada jedno nowe rozwiązanie, dotychczas niespotykane wśród produktów Verney-Carron. W jego konstrukcji pojawia się system wymiennego zespołu spustu. Opcjonalnie użytkownik może nabyć odpowiadające mu spusty. Dodatkowo w Super 9 pojawia się suwadło bezpiecznika, znajdujące się tuż za kluczem zamka.

Prezentowana tutaj broń powinna zyskać uznanie wymagającego myśliwego poszukującego broni uniwersalnej. Dzięki zastosowaniu wymiennego zespołu spustu broń ta sprawdzi się zarówno podczas polowania jak i na strzelnicy, a dodatkowe opcje wyposażenia, jak choćby przedłużające czoki, w pełnych kompletach, uniwersalność tej broni jeszcze podnoszą.

Należy jeszcze dodać, że w komplecie z bbronią znajduje się elegancka walizka Verney-Carron Jama.

Dane techniczne:
Model: Bock Super 9 Extra Luxe
Kaliber: 12/76
Długość luf: 71cm
Waga: 3000 g.
System spustu: pojedynczy, selektywny (wymienny)
Chwyt pistoletowy: Tak
Ejektor: Tak
Drewno: Orzech, wyselekcjonowany, III kat. olejowany

Broń jest przystosowana do strzelania śrutem stalowym. 

Producent: Verney-Carron, Francja

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lornetka Hawke BlackWatch Compact 12x25 (HA3505) Lekka i poręczna lornetka o stałym powiększeniu 12x i średnicy obiektywu 25mm. Komfort użytkowania idzie w parze z dobrą jakością wykonania. W
 
Nóż składany Master Cutlery Outdoor (C-728) Wielofunkcyjny nóż wędkarski / turystyczny z 3 wymiennymi ostrzami ze stali nierdzewnej 420J2.
Gumowo-plastykowe okładziny rękojeści zapewniają
 
Celownik optyczny Hawke Sport HD 4-16x50AO MAP PRO (HK3069)

Celownik optyczny firmy Hawke z serii "Sport HD" o zmiennym powiększeniu i średnicy obiektywu 50 mm to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań

 

Czy wiesz, że...

Wiatrówka to popularna nazwa karabinu lub pistoletu pneumatycznego. Jest głównie używana w sporcie, rekreacji, a także przy polowaniu na niewielką zwierzynę. Amunicją do tego typu broni jest śrut, a do wystrzelenia pocisku używany jest dwutlenek węgla lub sprężone powietrze.