• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Buty Magnum Stealth
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Buty Magnum z serii Stealth charakteryzują się wysoką jakością konstrukcji, lekkością, dopasowaniem do stopy i wszechstronnym przeznaczeniem. Wykonane z naturalnej skóry i nylonu 1150 D posiadają zamszowy kołnierz poprawiający komfort użytkowania.
Wyściółka Dri-Lex i specjalna wkładka 3D2 charakteryzują się skutecznym działaniem antybakteryjnym. Elementy sznurowania nierdzewne. Wzmocniona stalową wkładką podeszwa odporna jest na kwasy, zasady, oleje oraz wysoką temperaturę i zapewnia bardzo dobrą przyczepność.
W standardzie stabilizator pięty, utwardzone noski, specjalny uchwyt drabinowy na podeszwie oraz rowki poprawiające jej elastyczność.

Dostępne w kolorze czarnym, w rozmiarach 41-45
Waga jednego buta: 0,682 kg

System wkładek wewnętrznych 3D2
Podstawowa wkładka składająca się z dwóch warstw. Górna, delikatna warstwa, wykonana z pianki poliuretanowej, dopasowuje się do kształtu stopy, posiada charakterystyczny wysoki profil zapewniający dodatkową stabilizację stopy. Dolna warstwa jest wykonana z gumy typu EVA zwiększającej komfort użytkowania. Dodatkowo elastomerowa wkładka równomiernie rozkładającą wstrząsy pod piętą.

Dri-Lex
Opatentowany materiał o działaniu antybakteryjnym. Bardzo lekki, przyjemny w dotyku, odporny na przetarcie, utrzymujący stałą, komfortową temperaturę wewnątrz buta. Materiał ten charakteryzuje się unikalną, trójwarstwową, dobrze spojoną wewnętrznie konstrukcją, dzięki której nasza stopa pozostaje sucha i ciepła.

Zamawiając odzież przed kliknięciem "kupuję" prosimy w "Wariancie produktu" wybrać właściwy rozmiar.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wygodne, zapewniające bezpieczeństwo stopom buty są tak samo ważne dla sukcesu akcji, jak starannie przygotowana taktyka i strategia działania. Dlatego koniecznie odwiedź ten dział, by wybrać produkt najbardziej odpowiedni do potrzeb. Wybierzesz tu buty na wszelkie akcje militarne, bądź dobre na każdą przygodę.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Osełka Master Cutlery (SS-6) Osełka amerykańskiej firmy Master Cutlery przeznaczona do szlifowania i polerowania ostrza. Posiada dwie warstwy kamienia ścierającego o różnych
 
Pałka teleskopowa 21 cali czarna Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem. Pałka jest 3 członowa, rozkładana z długości 21 do 53 cm, wykonana
 
Kniejówka Baikał IZH 94 Taiga

IZH 94 Taiga to kniejówka zbudowana na bazie znanego Bocka IZH 27 EM. Montaż luf oraz osprzęt pozostaje dokładnie taki sam jak w bazowym modelu

 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.