Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik do łuków Nova i Eraser (3126)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Celownik kompatybilny z łukami Eraser i Nova. Jest to urządzenie znacznie poprawiające precyzję celowania. Strzelec wyposażony w tego typu celownik ma większą szansę trafienia w cel.

Na korpusie urządzenia znajduje się podziałka kątowa, dzięki której ustawienie grotu celownika staje się bardzo dokładne. Wszystkie elementy zostały wykonane z metalu, tylko sam grot, zakończony czerwonym punktem, wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

W komplecie znajduje się pełen zestaw śrub montujących celownik oraz podstawka pod strzałę, również dopasowana do łuków typu Nova i Eraser.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Polecamy

Pas nośny SWAT Black (RT-4249) Zapinany na klamrę typu fastex pas oporządzeniowy koloru czarnego z praktycznymi kieszeniami.
Klamra fastex umożliwia szybkie rozpięcie pasa przy
 
Wiatrówka Diana-34 Classic Professional 4,5 mmWiatrówka Diana-34 Classic Professional 4,5 mm Precyzyjnie wykonana i niezwykle mocna wiatrówka o klasycznie łamanej, gwintowanej lufie przeznaczona dla zaawansowanych strzelców.

Professional 

 
Wiatrówka BSA Scorpion 4,5 mm Oparty na sukcesie i mechanizmach doskonałej wiatrówki Hornet w eleganckiej stylistyce tradycyjnych sztucerów myśliwskich. Wrażenie to
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Śrut można podzielić pod względem kształtu na kilka rodzajów. Rozróżniamy: płaski (stosowane do tarcz papierowych), półokrągły (na długie dystanse), kulisty (do luf gwintowanych), szpiczasty (przebijający), drążony (rozrywający).