Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik kolimatorowy BSA Multi-Reticle (PMRS)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Panoramiczny celownik kolimatorowy renomowanego producenta optoelektroniki BSA Optics. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze idealnie nadaje się do pistoletów i krótkich karabinków wyposażonych w szynę montażową standardu MIL-STD-1913.

Celownik oferuje wybór spośród 4 rodzajów plamki:
- punkt 3 MOA,
- krzyż,
- obręcz 30 MOA z krzyżem,
- punkt 3 MOA w obręczy 60 MOA.
W zależności od oświetlenia strzelec ma możliwość ustawienia intensywności plamki w 7-stopniowej skali. Co istotne, wymiana baterii nie wiąże się z koniecznością zdejmowania celownika z broni.

Celownik objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Waga: 200 g
Wymiary: 55x78x38 mm
Zasilanie: bateria typ CR2032 3Volt
Regulacja jasności: 7 stopni
Rodzaj plamki:
- plamka 3 MOA
- krzyż
- krzyż z obręczą 30 MOA
- plamka 3 MOA w obręczy 60 MOA
Producent: BSA Optics, USA

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Celowniki kolimatorowe to doskonałe przyrządy świetlne do perfekcyjnego namierzania celu. Można je stosować do wszystkich rodzajów broni – wystarczy tylko dopasować odpowiedni model. W naszych zasobach znajdziesz wiele interesujących kolimatorów – zapoznaj się z bieżącą ofertą, by doskonalić swój warsztat strzelecki.

   

Inne w tej kategorii:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Szyba JT Elite Thermal Smoke (770011SK)

Podwójna, przyciemniana szyba dedykowana do masek paintballowych firmy JT z linii Elite o polu widzenia 180 stopni. Wykonana

 
Nóż składany Master Cutlery Fire Fighter Xtreme (MX-8017F) Składany nóż ratowniczy posiadający prócz podstawowowego ostrza solidny zbijak do szyb oraz bezpieczny przecinak do pasów w tylnej
 
Nóż Camillus Combat Utility 7 (BK7) Duży nóż typu combat-utility, który znajdzie zastosowanie zarówno podczas wypadu w Bieszczady jak i u boku żołnierza oraz innych pracowników służb
 

Czy wiesz, że...

Napięcie wytwarzane przez paralizator waha się w granicach 20 000 - 500 000 V. Nie czyni jednak trwałych obrażeń ze względu na niskie natężenie. Spotkać możemy zarówno paralizatory tradycyjne, jak i takie działające na odległość, o zasięgu około 5m.