• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik kolimatorowy BSA Stealth Tactical 3x30 (STS3X30)
Produkt chwilowo niedostępny

Przedstawiamy najnowszy celownik kolimatorowy, który niedawno pojawił się w ofercie firmy BSA Optics, znanej z wysokiej klasy celowników optycznych oraz lornetek.
Tym razem amerykańska firma prezentuje taktyczny kolimator, wyposażony w wiele elementów przydatnych w pracy strzelca wojskowego czy też policyjnego.

Już na pierwszy rzut oka widać, że producent położył nacisk na nowoczesność i funkcjonalność. Cały układ optyczny celownika został zamknięty w wytrzymałem, aluminiowym tubusie wyposażonym w 3 szyny  akcesoryjne w standardzie MIL-STD 1913 (szerzej znanym jako Weaver lub Picatinny), pozwalające na zamontowanie na celowniku dodatkowych akcesoriów: latarki lub innego oświetlenia, celownika laserowego czy kamery umożliwiającej rejestracje przebiegu akcji. Nowością są również specjalne przesłony obiektywu i okularu pozwalające dostosować wielkość otworu obserwacyjnego a co za tym idzie pobór światła z otoczenia. Dodatkowo producent zastosował w tym celowniku zintegrowany montaż Weaver, pozwalający na bardzo szybkie postawienie kolimatora na broni, a w razie potrzeby również na jego momentalny demontaż.

Kolimator BSA Stealth  Tactical oferuje użytkownikowi zmienne powiększenie od 1 do 3 x oraz średnicę obiektywu 30 mm. Dzięki zastosowaniu powłok antyrefleksyjnych obraz padający na oko strzelca jest jasny a cel widoczny wyraźnie i w mocnych kolorach. Firma BSA Optics zastosowała w tym celowniku aż trzy tryby iluminacji punktu celowniczego. Użytkownik ma więc do dyspozycji kolory: niebieski, zielony i czerwony co pozwala na dokładne dopasowanie iluminacji do panujących warunków oraz preferencji celującego.

Dane techniczne:
Powiększenie: od 1 do 3 x
Średnica obiektywu: 30 mm
Źrenica wyjściowa:
dla powiększenia 1x: 30 mm
dla powiększenia 3x: 10 mm
Średnica punktu: 5 MOA
Tryb iluminacji: 3 kolory
czerwony
zielony
niebieski
Zintegrowany montaż: Weaver
Regulacja plamki: 1 klik - ½ MOA
Bateria: CR 2032

Producent: BSA Optics, USA.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Oferujemy tu najdoskonalsze, jak dotąd, przyrządy optyczne – celowniki kolimatorowe. Wykorzystują zjawisko kolimacji, czyli układania promieni świetlnych w równoległe wiązki, co znacznie ułatwia namierzanie celu i oddawanie pewnych strzałów. Każdy strzelec powinien je mieć – niezależnie od zaawansowania.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Joker Puno Madera JKR248

Prosty nóż składany hiszpańskiej firmy Joker odwołujący się swoim kształtem do popularnych noży Opinel. Głownia o profilu typu Spear-Point

 
Rękawice paintballowe JT h/f (723003BK)

Rękawice paintballowe z odkrytymi palcami zabezpieczają wierzch dłoni przed otarciem i skutkiem trafienia kulką.
Od tyłu kciuka naszyto

 
Ochraniacz łokcia Hatch (XTAK 150)

Nałokietnik wykonany z myślą o żołnierzach i funkcjonariuszach, którzy z racji pełnionej służby mogą być narażeni na urazy łokcia,

 

Czy wiesz, że...

Nieśmiertelnik, to kawałek blachy, na której znajdują się wypisane informacje o jego właścicielu, takie jak: nazwisko, imię, grupa krwi. Jest on wykorzystywany w celu zidentyfikowania rannego lub zmarłego żołnierza.