Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik kolimatorowy Bushnell Trophy 1x28mm (730134)




Kliknij aby zobaczyć cenę.

Idealny do pistoletów i strzelb kolimator Bushnell z serii Trophy posiada szeroki kąt pola widzenia umożliwiający szybkie namierzenie, wskazywanego przez plamkę, celu oraz szybko ogniskujący się wziernik zapewnia maksymalną czystość obrazu. Matowy tubus jest wodo-, mgło- i wstrząsoodporny.

Kolimator posiada cztery tryby wyświetlania plamki: 3 MOA, 10 MOA, krzyż oraz 3 MOA w okręgu 65 MOA w kolorze czerwonym.

Lornetka objęta 2-letnią gwarancją!

W komplecie znajduje się:
- podwójny montaż na szynę MIL-STD 1913 (popularny Weaver lub Picatinny),
- filtr polaryzujący,
- osłona przeciwsłoneczna,
- litowa bateria
- szmatka do czyszczenia obiektywu.

Dane techniczne:
Powiększenie:1x
Średnica obiektywu: 28 mm
Tubus: 30 mm
Pole widzenia m/100m: 22,6
Waga: 170 g
Długość: 140 mm
Odstęp od oka: nieograniczony
Przesunięcie przy jednym przeskoku regulatora obrotowego mm/100m: 14
Plamka: krzyż, 3, 10 oraz 3 w 65 MOA okręgu, wyświetlane w kolorze czerwonym
Producent: Bushnell, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Celowniki kolimatorowe to doskonałe przyrządy świetlne do perfekcyjnego namierzania celu. Można je stosować do wszystkich rodzajów broni – wystarczy tylko dopasować odpowiedni model. W naszych zasobach znajdziesz wiele interesujących kolimatorów – zapoznaj się z bieżącą ofertą, by doskonalić swój warsztat strzelecki.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Śrut Coal Classic 5,5 mm 250 szt. Śrut z płaskim łebkiem kaliber 5,5 mm, dzięki czemu dobrze nadaje się do strzelania do tarcz na krótkim i średnim . Producentem jest słoweńska
 
Pałka teleskopowa hartowana Police 21 cali chromowana (slv) Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem, używana również przez policję. Jest 3 członowa, rozkładana z
 
Wiatrówka BSA Spitfire 4,5 mm HF FAC Wiatrówka - karabinek z lufą gwintowaną kaliber 4,5 mm renomowanej firmy BSA, należąca do kategorii PCP (Pre-Charged Pneumatic) z energią wylotową
 

Czy wiesz, że...

Podstawowe parametry lunety mogą dostarczyć bardzo wielu informacji. Powiększenie - stałe lub zmienne; średnica obiektywu, mówiąca o tym, ile światła wpada do przyrządu; średnica tubusu, od której zależna jest transmisja światła. Warto zwrócić także uwagę na rodzaj krzyża lub ewentualne podświetlenie.