• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik kolimatorowy Center Point 1x25 (CPRDWS)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Celownik kolimatorowy 1x25 zasilany baterią CR1620 (typu tzw. pastylkowego) oferuje możliwość wyboru koloru plamki w 2 kolorach: zielonym i czerwonym. Gniazdo baterii znajduje się w wieży regulacji intensywności iluminacji, która jest płynna.
Regulacja położenia plamki możliwa jest w zakresie 1/2 MOA (ang. Minute of Angle) i nie wymaga żadnych narzędzi. Wieże regulacyjne są wysokie, a kliki łatwo wyczuwalne.

1-częściowy tubus o średnicy 30 mm zapewnia odporność na wstrząsy, wilgoć oraz zamglenie. Szkło obiektywu jest cofnięte względem ukośnego zakończenia tubusu, co sprawia, iż nawet podczas intensywnego deszczu jest ono zabezpieczone przed zanieczyszczeniem czy powstawaniem zacieków. Dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi szkieł są zakrywki typu Flip-Open.

 W komplecie oprócz wspomnianych zakrywek otrzymujecie:
- 1-częściowy montaż do szyny Mil Std 1913 (tzw. Weavera lub picatinny),
- ściereczkę do czyszczenia optyki.

Celownik objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: RDWS
Powiększenie: 1x
Średnica obiektywu: 25 mm
Długość: 152 mm
Wysokość: 65 mm (z montażem)
Szerokość: 67 mm
Waga:  300 g
Zasilanie: bateria CR1620
Plamka: 2 MOA
Włącznik/wyłącznik: płynny, 2-kierunkowy
Regulacja przesunięcia: 1/2 MOA
Producent: Center Point Optics, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Oferujemy tu najdoskonalsze, jak dotąd, przyrządy optyczne – celowniki kolimatorowe. Wykorzystują zjawisko kolimacji, czyli układania promieni świetlnych w równoległe wiązki, co znacznie ułatwia namierzanie celu i oddawanie pewnych strzałów. Każdy strzelec powinien je mieć – niezależnie od zaawansowania.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Okulary strzeleckie Napier - kontrastujące SLS Okulary ochronne z szybkami wykonanymi z poliwęglanu. Szybki wykonane zostały w kontrastującym kolorze żółtym, zalecanym zwłaszcza podczas
 
Wraki i podmorskie skarby; Cathie Cush oprawa twarda lakierowana, 120 stron
format: 230x302 mm
ilustracje: kolorowe
Dom Wydawniczy Bellona 2000

Cathie Cush - doświadczona
 
Osłona na szkła lunety Butler Creek Flip Open (HC3514) Dwuczęściowy komplet osłon na obiektyw i okular lunety. Oba segmenty składają się z pierścienia gumowego służącego do montażu osłony na celowniku,
 

Czy wiesz, że...

Broń myśliwską można podzielić ze względu na zastosowanie na strzelby, sztucery i broń kombinowaną. Strzelby posiadają jedną lub dwie gładkie lufy, a charakterystyczną cechą sztucerów są lufy gwintowane. Broń kombinowana łączy natomiast oba typy luf.