• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik kolimatorowy Center Point 1x34 (CPRDWL)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Celownik kolimatorowy 1x34 zasilany baterią CR1620 (typu tzw. pastylkowego) oferuje możliwość wyboru koloru plamki w 2 kolorach: zielonym i czerwonym. Gniazdo baterii znajduje się w wieży regulacji intensywności iluminacji, która jest płynna.
Regulacja położenia plamki możliwa jest w zakresie 1/2 MOA (ang. Minute of Angle) i nie wymaga żadnych narzędzi. Wieże regulacyjne są wysokie, a kliki łatwo wyczuwalne.

1-częściowy tubus o średnicy 30 mm zapewnia odporność na wstrząsy, wilgoć oraz zamglenie. Szkło obiektywu jest cofnięte względem ukośnego zakończenia tubusu, co sprawia, iż nawet podczas intensywnego deszczu jest ono zabezpieczone przed zanieczyszczeniem czy powstawaniem zacieków. Dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi szkieł są zakrywki typu Flip-Open.

 W komplecie oprócz wspomnianych zakrywek otrzymujecie:
- 1-częściowy montaż do szyny Mil Std 1913 (tzw. Weavera lub picatinny),
- ściereczkę do czyszczenia optyki.

Celownik objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: RDWL
Powiększenie: 1x
Średnica obiektywu: 34 mm
Długość: 175 mm
Wysokość: 65 mm (z montażem)
Szerokość: 67 mm
Waga:  371 g
Zasilanie: bateria CR1620
Plamka: 2 MOA
Włącznik/wyłącznik: płynny, 2-kierunkowy
Regulacja przesunięcia: 1/2 MOA
Producent: Center Point Optics, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Oferujemy tu najdoskonalsze, jak dotąd, przyrządy optyczne – celowniki kolimatorowe. Wykorzystują zjawisko kolimacji, czyli układania promieni świetlnych w równoległe wiązki, co znacznie ułatwia namierzanie celu i oddawanie pewnych strzałów. Każdy strzelec powinien je mieć – niezależnie od zaawansowania.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Buty gumowe Verney-Carron Foxboot Oliv (LVPI019) Francuska firma Verney-Carron oprócz produkcji znakomitej broni myśliwskiej: sztucerów, kniejówek czy bocków, posiada w swoim
 
Okulary strzeleckie Napier - przezroczyste SLC Okulary ochronne z przezroczystymi szybkami wykonanymi z poliwęglanu. Lekka i odporna na złamanie ramka posiada ramiona o regulowanej długości. Najlepsze
 
Kule do karabinu Power Popper 12 sztuk zapasowych kul piankowych do karabinów Power Popper. Teraz już nigdy nie zabraknie Ci amunicji w domowym pojedynku.
 

Czy wiesz, że...

Śrut to ołowiana amunicja do gładkolufowej broni myśliwskiej lub sportowej (popularnej wiatrówki). Obecnie stosuje się najczęściej pociski wielkości 4,5 bądź 5,5mm. Dawniej, śrut był okrągły; teraz produkowany jest w różnych kształtach, w zależności od odpowiednich parametrów.