• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default color
 • green color
 • blue color

Celownik optyczny BSA Catseye 1,5-4,5x32Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Prezentujemy celownik optyczny BSA Catseye 1,5-4,5x32, produkt renomowanej firmy BSA Optics, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu optycznego. Ten celownik o zmiennym powiększeniu od 1.5 do 4.5 i średnicy soczewki obiektywu 32 mm to doskonały wybór dla osób ceniących sobie komfort i precyzję strzelania.

Celownik z serii Catseye został specjalnie zaprojektowany do warunków słabego natężenia światła, co sprawia, że świetnie nadaje się do szybkiego namierzania celu. Jego kompaktowy rozmiar i niewielka waga to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i precyzję strzelania. Należy jednak pamiętać, że luneta nie posiada w komplecie montażu.

Wysoka jakość produktu potwierdzona jest 24 miesięczną gwarancją! To dowód na to, że BSA Optics dba o zadowolenie swoich klientów i oferuje produkty, na które można polegać.

Dane techniczne:

 • Powiększenie: 1.5-4.5x32
 • Pole widzenia (m/100m.): 18.4 m
 • Długość całkowita: 292 mm
 • Waga: 340 g
 • Źrenica wyjściowa (mm): od 2.1 dla powiększenia 1.5x do 0.7 dla powiększenia 4.5x
 • Przesunięcie przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100m.): 6.94
 • Krzyż: niemiecki
 • Liczba zmierzchowa: 7 dla powiększenia 1,5x, 12 dla powiększenia 4,5x

Krzyż niemiecki, zwany również krzyżem numer 4, to klasyczny układ dwóch poziomych belek po bokach i pionowej belki dolnej grubych, z cieńszymi (włosowatymi kreskami) w miejscy przecięcia. Ten krzyż, spopularyzowany przez lata, stosowany jest powszechnie w Europie przez myśliwych strzelających z broni kulowej. Jego zalety, to przede wszystkim dobra widoczność krzyża w każdych warunkach atmosferycznych i w słabym oświetleniu (np. podczas nocnego polowania) z uwagi na sporą grubość belek celowniczych. Otwarta struktura krzyża nie zasłania celu i pomaga w szybkim naprowadzaniu broni, a szpic pionowej belki umożliwia instynktowne nanoszenie poprawek celując w dużą sylwetkę zwierzyny łownej. Odległość między belkami poziomymi dobrana jest w ten sposób, aby ułatwić myśliwemu ocenę dystansu do celu o sporych wymiarach, wpasowując jego sylwetkę odpowiednio między belki.

O nas: Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej tradycji dostarczania najwyższej jakości sprzętu optycznego. Nasza misja to dostarczanie produktów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nasza reputacja opiera się na niezłomnym dążeniu do doskonałości i nieustannym poszukiwaniu innowacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i doświadczenia różnicy, jaką może przynieść produkt BSA Optics!

Jakie jest powiększenie celownika BSA Catseye?

Celownik BSA Catseye 1,5-4,5x32 ma zmienną skalę powiększenia od 1.5x do 4.5x.

Ile waży celownik BSA Catseye 1,5-4,5x32?

Celownik BSA Catseye 1,5-4,5x32 waży 340 gramów.

Jaki jest typ krzyża w celowniku BSA Catseye 1,5-4,5x32?

Celownik BSA Catseye 1,5-4,5x32 posiada krzyż niemiecki.

Czy celownik BSA Catseye 1,5-4,5x32 jest dostarczany z montażem?

Nie, celownik BSA Catseye 1,5-4,5x32 nie jest dostarczany z montażem.

Podobne produkty:

Celownik optyczny BSA Catseye 3-10x44

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

 

Zobacz również:

 


Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Rewolwer ASG CO2 Dan Wesson 2,5'' BLK (17175)

Ciężka, w pełni metalowa, licencjonowana replika rewolweru Dan Wesson napędzana gazem CO2 z 12g kartusza umieszczanego w rękojeści, nadająca

 
Ładowarka uniwersalna IMAX-B6 NiMh/NiCad/LiPo/LiFe/LiIon

Bardzo popularna na świecie ładowarka IMAX-B6 jest mikroprocesorową ładowarką z balanserem, którą naładujemy oraz rozładujemy akumulatory

 
Zegarek Titanium Smith&Wesson Titanium (SWW-10-Gry)

Elegancko zegarek taktyczny amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Jego obudowa i pasek zostały wykonane z tytanu.
 Zegarek jest całkowicie

 

Czy wiesz, że...

Aby broń palną zaliczyć do myśliwskiej, po pełnym naładowaniu można oddać z niej najwyżej pięć pojedynczych strzałów. Drugi warunek mówi o tym, że jeśli jest samopowtarzalna, to jej magazynek może mieć maksymalną pojemność dwóch naboi.