Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Bushnell Banner 6-24x40 (71-6244)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Linia celowników optycznych BUSHNELL BANNER została specjalnie zaprojektowana do używania przy słabym oświetleniu – wczesnym rankiem lub późnym wieczorem. Specjalne soczewki Dusk&Dawn Brightness są wielokrotnie powlekane, dzięki czemu oferują obraz wyjątkowo jasny i ostry.
Przesunięcia w pionie i poziomie mogą być korygowane z dokładnością 1/4 MOA za pomocą pokręteł o wyraźnie słyszalnych przeskokach i z możliwością zerowania.
Pierścień regulacji powiększenia cechuje się dużym momentem obrotowym i można nim z łatwością operować. Pewność i niezawodność strzału zapewnia układ absorbujący wstrząsy. Konstrukcja tubusu wykonana z jednego kawałka materiału oraz mgło- i wodoodporność decydują o trwałości celowników serii BANNER przeznaczonych głównie do precyzyjnego strzelania na średnim dystansie z małego kalibru.
Pierścień regulacji paralaksy umożliwia zgranie ostrości przyrządu i oka dla celów na różnych odległościach.
Matowe wykończenie tubusa zapobiega powstawaniu refleksów świetlnych.
Luneta bez montażu.

Celownik objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Powiększenie: 6-24
Pole widzenia (m/ 100m):
- 5,7 dla 6x
- 1,7 dla 24x
Waga (g): 556
Średnica tubusa: 1 cal (25,4 mm)
Długość całkowita: 409 mm
Źrenica wyjściowa (mm): 5,7 dla 6x, 1,7 dla 24x
Przesunięcie przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100m): 7
Krzyż: Mil-Dot
Producent: Bushnell, USAKrzyż "Mil-Dot" Krzyż Mil-Dot - najbardziej złożony krzyż w lunetach celowniczych. Na cienkich częściach ramion krzyża umieszczono w odstępach (zwykle 3 lub 5 MOA) kropki ułatwiające nanoszenie poprawek w pionie i w poziomie. Jest to krzyż stosowany w broni pneumatycznej przez snajperów oraz do strzelania na duże odległości np. na 250 m, gdyż pozwala szybko i bardzo precyzyjnie nanosić poprawki na odległość i znios (poprawkę na wiatr). Siatka Mil-Dot jest aktualnie najczęściej używaną siatką przez większość formacji snajperskich na świecie. W przypadku wiatrówek, jest to jedna z najlepszych siatek dla kogoś, kto naprawdę poważnie traktuje strzelanie (szczególnie z silnej broni PCP lub o stałej lufie). DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez doskonałej optyki nie można mówić o precyzyjnym strzelaniu. By namierzanie celu było łatwe i skuteczne, możesz zastosować jeden z oferowanych przez nas celowników.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Polecamy

Tłumik płomienia do PDW ASG (MP-69)

Tłumik płomienia do pistoletów maszynowych MP5 ASG. Mocowany na lufie dzięki systemowi opracowanemu przez specjalistów Heckler und

 
Nóż składany Cold Steel Recon 1 Tanto Point Plain (27LT) Należący do serii Recon, wysokiej klasy nóż taktyczny amerykańskiej firmy Cold Steel.

Rękojeść składa się ze stalowego szkieletu, do
 
Multitool Leatherman Kick BLK (830263) Multitool z podstawowym zestawem narzędzi należący do tej samej serii co Kick i Blast amerykańskiej firmy Leatherman, charakteryzującej się ergonomicznie
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Noktowizor, urządzenie umożliwiające widzenie w ciemności, jest często mylony z termowizorem. Termowizor monitoruje niewidzialne promieniowanie podczerwieni, natomiast noktowizor wzmacnia bardzo nikłe światło nawet kilka tysięcy razy.

Ze świata