Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Center Point Adventure 3-9x50 AORG (CP395AORG)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Linia Adventure, amerykańskiej firmy Center Point, przeznaczona jest do broni pneumatycznej sprężynowej, PCP i PCA oraz broni myśliwskiej lekkich i średnicach kalibrów.
Prezentowana luneta oferuje zmienne powiększenie od 3 do 9x oraz średnicę obiektywu 50 mm. Przy konstruowaniu celownika użyto wysokiej jakości szkła optycznego. Powierzchnie soczewek zostały pokryte wysokiej klasy powłokami antyrefleksyjnymi, znacznie ograniczającymi odbijanie się światła, a co za tym idzie podnoszącymi jasność obrazu padającego na oko obserwatora.
Luneta jest całkowicie odporna na zamoczenie i wstrząsy, natomiast wnętrze tubusu wypełnione zostało suchym azotem. Dzięki temu nie dochodzi do skraplania się pary wodnej na wewnętrznych powierzchniach soczewek, występującego podczas nagłej zmiany temperatury otoczenia.
Na tubusie lunety znajdują się wieże regulacji krzyża typu Mil-Dot. Jedno kliknięcie pokrętła regulacji powoduje przesunięcie ustawień o ¼ MOA.
Krzyż, w tym celowniku, posiada możliwość podświetlenia w dwóch kolorach: czerwonym i zielonym. Stopień iluminacji krzyża jest regulowany w 5-cio stopniowej skali.

Celownik posiada możliwość regulacji paralaksy, która odbywa się specjalnym pierścieniem znajdującym się na obiektywie. Zakres tej regulacji obejmuje odległość od 5 jardów do nieskończoności. Na okularze znajduje się pierścień regulacji ostrości krzyża. Można więc ustawić ostrość siatki celowniczej dokładnie do indywidualnych potrzeb strzelca.

Celownik posiada w komplecie uchylne zakrywki na obiektyw i okular, skutecznie chroniące powierzchnie soczewek przed zarysowaniem podczas przenoszenia, jak również przed wodą podczas deszczu.

Dane techniczne:
Powiększenie: 3-9x
Średnica obiektywu: 50 mm
Pole widzenia (m/100m):
- dla powiększenia 3x: 35,6
- dla powiększenia 9x: 11,1
Źrenica wyjściowa:
- dla powiększenia 3x: 10,0
- dla powiększenia 9x: 5,6
Regulacja paralaksy (jrd): od 5 do nieskończoności.
Długość całkowita: 349 mm
Waga: 581 g
Średnica tubusa: 1 cal (25,4 mm)
Przesunięcie krzyża przy jednym przeskoku pokrętła: ¼ MOA
Krzyż: Mil-Dot podświetlany.


Producent: Center Point USA

Celownik jest objęty 12 miesięczną gwarancją.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

Celownik optyczny Hawke Airmax MAP6 3-9x40AO (HK3217) Celownik optyczny Hawke Varmint II 8-32x44AO (HK3235) Celownik optyczny Hawke Pro-Stalk 3-9x50 AO (HK3242) Celownik optyczny Bushnell Sportsman Mate 3-9x32 (721398)

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Polecamy

Montaż Sports Match UK 1-częściowy wysoki 1 cal (TM3324) Montaż jednoczęściowy renomowanej firmy Sports Match UK specjalizującej się w produkcji mocowań do broni. Montaż wykonany z wytrzymałego metalu,
 
Bateria Energizer 9V Wysokowydajna bateria alkaliczna 9V renomowanej firmy Energizer.

Polecamy do wszelkich urządzeń elektronicznych znajdujacych się w naszej
 
Wraki i podmorskie skarby; Cathie Cush oprawa twarda lakierowana, 120 stron
format: 230x302 mm
ilustracje: kolorowe
Dom Wydawniczy Bellona 2000

Cathie Cush - doświadczona
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Najbardziej znane scyzoryki produkowane są w Szwajcarii. Ich podstawową częścią jest nóż ze składaną głownią oraz różne narzędzia, na przykład otwieracz do butelek, nożyczki czy korkociąg. Spotyka się nawet scyzoryki, których jednym z elementów jest przenośna pamięć USB.

Ze świata