Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Hawke Airmax MAP6 3-9x40AO (HK3217)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Luneta o zmiennym powiększeniu od 3x do 9x. Producentem jest angielska firma Hawke znana z produkcji wysokiej jakości przyrządów optycznych. Seria "Airmax" to bardzo wytrzymałe lunety zaprojektowane specjalnie do mocnych wiatrówek sprężynowych.

Średnica obiektywu oraz regulowana paralaksa pozwala oglądanie bardzo wyraźnego obrazu oglądanego obiektu. Dzięki zmiennemu powiększeniu można ustawić obraz odpowiedni do warunków i namierzanego celu. Zastosowane soczewki CLS (ang. Crystal Lens System) są wielokrotnie powlekane i zapewniają jasny i wyraźny obraz nawet przy małym natężeniu światła.

Celownik objęty jest 12-miesięczną gwarancją. 

Dane techniczne:
Powiększenie: 3-9x
Średnica obiektywu: 40 mm
Pole widzenia (m/100m):
- 13 dla powiększenia 3x
- 4,33 dla powiększenia 9x
Długość całkowita: 324 mm
Waga: 424 g
Przesunięcie krzyża przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100m): 3,47
Krzyż: MAP
Producent: Hawke Optic, Wlk. BrytaniacreatePlayer('/upload/wysiwyg/multimedia/Hawke-AirMaxS6.flv',400,300);
createPlayer('/upload/wysiwyg/multimedia/Hawke-AirMax-intro.flv',400,300);

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

Celownik optyczny Center Point Power 8-32x56 AORG (CP832AORG) Celownik optyczny Center Point AR22 3-9x32 (CP392) Celownik optyczny Bushnell Sportsman Mate 3-9x32 (721398)

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

Polecamy

Wiatrówka Magnum Sport 4,5 mm

Wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm, z dolnym naciągiem. Zastosowanie dolnego naciągu sprężyny zwiększyło trwałość i celność,

 
Kabura skórzana California II do rewolweru 9 cali (211401)

Kabura wykonana ze skóry zgodnie ze wzorem opracowanym dla nowoczesnej ówcześnie broni. Brzegi ozdobione są motywem łańcuszkowym.

Rozmiar

 
Smycz na klucze Woodland (RT-2703) Smycz do kluczy z taśmą w kamuflażu typu Woodland o szerokości 2 cm i długości 40 cm. Zapinana na mały fastex pozwala odpiąć klucze bez konieczności
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie wiatrówki o energii pocisku niższej niż 17J bez zezwolenia dla osób pełnoletnich. Aby posiadać broń o większej energii, należy ją zarejestrować, co wymaga przedstawienia odpowiednich dokumentów.

Ze świata