• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Hawke Nite-Eye 6,5-20x50 AOIR (HK3317)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Luneta angielskiej firmy Hawke - idealna do strzelania w trudnych warunkach oświetleniowych. W pełni powlekane soczewki CLS (Crystal Lens System) zapewniają maksymalną transmisję światła oraz doskonałą ostrość obrazu. Precyzyjne celowanie gwarantuje podświetlany krzyż typu Mil-Dot o 11 stopniowej regulacji jasności. Lunetę cechuje wytrzymały, wzmocniony 1-calowy tubus, szeroki zakres możliwych przybliżeń (od 6,5 do 20 razy) oraz zmienna paralaksa umożliwiająca dostosowanie optymalnej ostrości obrazu przy danym powiększeniu.
Luneta jest wodo- i wstrząsoodporna.
Idealnie rozwiązanie dla wytrawnych strzelców!

W komplecie również litowa bateria 3V do podświetlania krzyża.

Dane techniczne:
Powiększenie: 6,5-20
Średnica obiektywu: 50 mm
Pole widzenia (m/100m):
od 6,2 dla powiększenia 6,5
do 2,1 dla powiększenia 20
Zakres regulacji
Pionowo: 25 MOA
Poziomo: 25 MOA
Długość całkowita: 403 mm
Waga: 618 g
Średnica tubusu:25,4 mm (1cal)
Przesunięcie krzyża przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100m): 6,94
Krzyż: Mil-Dot podświetlany
Producent: Hawke, Wlk. Brytania

Krzyż "Mil-Dot IR" Podświetlany krzyż Mil-Dot - najbardziej złożony krzyż w lunetach celowniczych. Na cienkich częściach ramion krzyża umieszczono w odstępach (zwykle 3 lub 5 MOA) kropki ułatwiające nanoszenie poprawek w pionie i w poziomie. Jest to krzyż stosowany w broni pneumatycznej przez strzelców Field Target, gdyż pozwala szybko i bardzo precyzyjnie nanosić poprawki na odległość i znios (poprawkę na wiatr). Siatka Mil-Dot jest aktualnie najczęściej używaną siatką przez większość formacji snajperskich na świecie. W przypadku wiatrówek, jest to jedna z najlepszych siatek dla kogoś, kto naprawdę poważnie traktuje strzelanie (szczególnie z silnej broni PCP lub o stałej lufie).  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez doskonałej optyki nie można mówić o precyzyjnym strzelaniu. By namierzanie celu było łatwe i skuteczne, możesz zastosować jeden z oferowanych przez nas celowników.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Marker Paintballowy Tippmann Sierra One Tactical

Kolejny marker z wielkiej rodziny produktów firmy Tippmann, zaprojektowany z myślą o graczach scenariuszowych i leśnych. Należy od razu zaznaczyć,

 
Montaż Hawke do lunet 30 mm (HM5310) Zestaw montażowy laserowego wskaźnika celu lub oświetlenia taktycznego do lunet z tubusem o średnicy 30 mm.
Minimalna średnica montowanego przyrządu
 
Łuczniczy ochraniacz na palce (3113) Wykonany z trwałych tworzyw skóropodobnych ochraniacz na palce napinające cięciwę.
Jest to niezbędny przyrząd dla łuczników
 

Czy wiesz, że...

Aby cieszyć się sprawną wiatrówką jak najdłużej, należy poświęcić trochę czasu na jej konserwację. Ważne jest przechowywanie broni w suchym miejscu. Powinniśmy także czyścić wnętrze lufy wyciorem i co jakiś czas dokonywać smarowania.