Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Tasco Rimfire 4x20 WA
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Luneta amerykańskiej firmy Tasco o kompaktowych rozmiarach i małej wadze, ciesząca się dużym powodzeniem wśród początkujących strzelców. Lunetę wyposażono w krzyż typu "30/30". Tubus został zmatowiony, aby zapobiec odbijaniu się światła. W komplecie posiada montaż.

Powiększenie: 4
Średnica obiektywu: 20 mm
Pole widzenia (m/100m): 7,7
Długość całkowita: 267 mm
Waga (bez montażu): 107,7 g
Przesunięcie krzyża przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100 m): 6,94
Krzyż: 30/30Krzyż "30/30" Krzyż "30/30" (nazywany także "duplex") składa się z czterech grubych ramion przechodzących w środku krzyża w cienkie "włosy". Krzyż ten umożliwia bardzo precyzyjne celowanie do wszelkiego rodzaju celów i w każdych warunkach oświetlenia. Z uwagi na to, iż przypomina krzyż stosowany przez wojskowych snajperów, nie jest zbyt popularny w konserwatywnych kręgach myśliwskich w Europie. Za to znani z praktycznego podejścia do strzelectwa Amerykanie stosują ten krzyż do wszelkich odmian strzelania i jest to bodaj najpopularniejszy krzyż spotykany w lunetach w USA. Umożliwia zarówno strzelanie precyzyjne (cienkie włosy w centrum krzyża) jak też szybkie, instynktowne strzelanie w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych (pomagają w tym grube ramiona główne). Druga nazwa, krzyż "30/30" bierze się stąd, iż krzyż jest tak skonstruowany aby dystans pomiędzy końcami grubych części ramion wynosił w tym krzyżu 30 cali na dystansie 100 jardów (najczęściej przy standardowym przybliżeniu 4 razy). Jest to jeden z najlepszych krzyży ogólnego przeznaczenia. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych  

Podobne produkty:

Celownik optyczny Center Point for Crosman AR22 4x32 (4032) Celownik optyczny Center Point AR22 4x32 Compact (CP432C)

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

 

Zobacz również:

Shotsaver Hawke (HK3423)

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Ładowarka AC/DC AEG 9V Big Pin (MC-70A)

Mała sieciowa ładowarka do akumulatorów AEG. Połączenie z akumulatorem zapewnia szybkozłączka typu duży pin.

UWAGA:
czas ładowania

 
Manierka plastikowa US 1QT (RT-604) Oryginalna plastikowa manierka produkowana w Stanach Zjednoczonych przez firmę Rothco. Pojemność 0,94 l.

Pojemność: 1 kwarta = 0,94
 
Multitool Leatherman Juice Xe6 Gray (78108181N) Multitool klasy kieszonkowej renomowanej marki Leatherman, charakteryzujący się obłymi kształtami i bardzo pewnym blokowaniem narzędzi w pozycji
 

Czy wiesz, że...

Tonfa to rodzaj pałki, posiadający poprzeczny uchwyt z boku. Jest w standardowym wyposażeniu policjantów. Poprawnie używana świetnie nadaje się do obrony jak i ataku. Osoby biegłe we władaniu tonfą jako główne jej zalety wymieniają: łatwość, efektywność i bezpieczeństwo użycia. Pierwsze tonfy powstały w XVII wieku w Japonii.