• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Tasco Titan 1.25-4.5x26 (T14526IR)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Posiada niemiecki krzyż 4A z podświetlanym centralnym punktem. 11-sto stopniowa regulacja jasności plamki pozwala dobrać optymalne podświetlenie dla panujących warunków.
Zaprojektowana specjalnie do szybkiego namierzania celu. Szerokie pole widzenia pozwala na obserwację dużych obiektów. Dzięki dużemu okularowi oraz w pełni powlekanym soczewkom obraz jest jasny i wyraźny. Jednoczęściowy tubus zapewnia trwałość i niezawodność konstrukcji. Matowe wykończenie tubusu skutecznie zapobiega refleksom światła.
Luneta nie posiada w komplecie montażu.

Teraz wysoka jakość produktu potwierdzona 24 miesięczną gwarancją!

Dane techniczne:
Powiększenie: 1,25-4,5x
Średnica obiektywu: 26 mm
Średnica tubusu: 30 mm
Pole widzenia (m/100m):
od 25,9 dla powiększenia 1,25x
do 7,3 dla powiększenia 4,5x
Waga: 450 g
Długość całkowita: 266 mm
Krzyż: Niemiecki 4A
Liczba zmierzchowa:
5,7 dla powiększenia 1,25x
10,8 dla powiększenia 4,5xKrzyż "niemiecki 4A IR DOT" Krzyż "niemiecki 4A IR DOT" z podświetlanym punktem, to układ trzech grubych belek oraz punktu znajdującego się pomiędzy nimi. W odróżnieniu od klasycznego krzyża niemieckiego pionowa belka nie jest zakończona szpicem, ale podobnie jak belki boczne, mocno odcięta. Ten spopularyzowany przez lata krzyż stosowany jest powszechnie w Europie przez myśliwych strzelających z broni kulowej. Jego zalety, to przede wszystkim dobra widoczność krzyża w każdych warunkach atmosferycznych i w słabym oświetleniu (np. podczas nocnego polowania) z uwagi na sporą grubość belek celowniczych. Otwarta struktura krzyża nie zasłania celu i pomaga w szybkim naprowadzaniu broni oraz instynktowne nanoszenie poprawek celując w dużą sylwetkę zwierzyny łownej. Odległość między belkami poziomymi dobrana jest w ten sposób, aby ułatwić myśliwemu ocenę dystansu do celu o sporych wymiarach, wpasowując jego sylwetkę odpowiednio między belki. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdziesz produkty przez nas polecane. Zarówno buty, lunety, wiatrówki jak i akcesoria do samoobrony - wszystkie polecane przez nas produkty sklepu Militaria.pl znajdziesz właśnie tutaj.

 

Zobacz również:

Celownik optyczny Hawke 3-7x20 (HK3203)

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Crosman C31 4,5 mm

Wiatrówka strzelająca śrutem kulistym (typ BB). Pistolet należy do grupy replik broni palnej krótkiej, które umożliwiają bezpieczny

 
Spodnie Surplus Lady Olive (333587.61)

Przewiewne bawełniane spodnie utrzymane w militarnej stylistyce i znanym z sortów mundurowych kolorze Olive.
Spodnie posiadają 6 zapinanych

 
Szyna akcesoryjna R.A.S. do karabinków AK (MK-47)

Zestaw 5 szyn akcesoryjnych w wojskowym standardzie Mil Std 1913 przeznaczonych do montażu  na karabinkach systemu Kałasznikowa. Krótka

 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.