• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik optyczny Tasco World Class Plus 3-9x44 DWCP39x44
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Luneta firmy Tasco o zmiennym powiększeniu od 3 do 9 razy. Bardzo dobra jakość wykonania, matowy tubus i specjalne powlekanie soczewek, zapewniające jasny i klarowny obraz. Doskonale spisuje się na małych i dużych odległościach.
W pełni odporna na wstrząsy, mgłę i wodę.
Luneta nie posiada w komplecie montażu.

Luneta może zostać wykorzystana do karabinków KBKS.

Teraz wysoka jakość produktu potwierdzona 24 miesięczną gwarancją!

Dane techniczne:
Powiększenie: 3-9x
Średnica obiektywu: 44 mm
Pole widzenia (m/100m):
od 13 przy powiększeniu 3x
do 4.7 przy powiększeniu 9x
Długość całkowita: 324 mm
Waga: 468 g
Średnica tubusa: 25mm (1cal)
Przesunięcie krzyża przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100 m): 6,94
Krzyż: 30/30
Liczba zmierzchowa:
11,5 dla powiększenia 3x
20 dla powiekszenia 9xKrzyż "30/30" Krzyż "30/30" (nazywany także "duplex") składa się z czterech grubych ramion przechodzących w środku krzyża w cienkie "włosy". Krzyż ten umożliwia bardzo precyzyjne celowanie do wszelkiego rodzaju celów i w każdych warunkach oświetlenia. Z uwagi na to, iż przypomina krzyż stosowany przez wojskowych snajperów, nie jest zbyt popularny w konserwatywnych kręgach myśliwskich w Europie. Za to znani z praktycznego podejścia do strzelectwa Amerykanie stosują ten krzyż do wszelkich odmian strzelania i jest to bodaj najpopularniejszy krzyż spotykany w lunetach w USA. Umożliwia zarówno strzelanie precyzyjne (cienkie włosy w centrum krzyża) jak też szybkie, instynktowne strzelanie w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych (pomagają w tym grube ramiona główne). Druga nazwa, krzyż "30/30" bierze się stąd, iż krzyż jest tak skonstruowany aby dystans pomiędzy końcami grubych części ramion wynosił w tym krzyżu 30 cali na dystansie 100 jardów (najczęściej przy standardowym przybliżeniu 4 razy). Jest to jeden z najlepszych krzyży ogólnego przeznaczenia. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Gwizdek Camo (RT-9405) Plastikowy gwizdek z kulką w kamuflażu leśnym typu Woodland.

Producent: Rothco, USA
 
Filtr barwny do latarek Olight M30 Barwny filtr na głowice latarek Olight M30 wykonany z wysokiej jakości szkła pokrytego powłoką antyrefleksyjną. Na gumowej obudowie znajduje się
 
Ochraniacz słuchu Napier PRO9 (1097) Ochraniacz słuchu Napier PRO9 wykorzystuje zjawisko komory dźwiękowej, w której dźwięk się rozchodzi, jest spłycany, a następnie wyciszany.
 

Czy wiesz, że...

Świstuła lub pokuna, to inna nazwa dmuchawki, czyli rurki, z której poprzez dmuchnięcie wystrzeliwujemy małą strzałkę. Pierwotnie broń była wykorzystywana przez Indian z Ameryki Południowej oraz Środkowej, a także w okolicach Indii. Teraz może być alternatywą dla paintballu, jeśli skorzystamy z amunicji wypełnionej farbą.