• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Celownik uniwersalny do łuków MIDI (3300)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Uniwersalny celownik do łuku. Umożliwia precyzyjne ustawienie muszki zarówno w pionie jak i w poziomie. Wysięgnik umożliwia zamocowanie muszki w czterech odległościach od majdanu. Czerwonego koloru muszka ułatwia celowanie a blokowane śruby regulacyjne nie pozwalają na zmianę ustawień pod wpływem drgań. W komplecie śruby mocujące celownik do majdanu łuku.

UWAGA: Śruby są dopasowane do montażu na większości łuków, jednak istnieje możliwość, iż będziesz musiał samodzielnie dobrać rozmiar śrub do swojego łuku.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet ASG Smith&Wesson M&P40 (320113)

Ciężka i mocna replika pistoletu, który przebojem wszedł na rynek amerykański w roku 2005. Zaprojektowany z myślą o służbach mundurowych

 
Noktowizor Bushnell Savana 2,5x42 (26-0200) Kompaktowy noktowizor renomowanej amerykańskiej firmy Bushnell charakteryzujący się dwuipółkrotnym powiększeniem oraz zasięgiem skutecznej
 
Celownik optyczny Bushnell Banner 6-24x40 (71-6244) Linia celowników optycznych BUSHNELL BANNER została specjalnie zaprojektowana do używania przy słabym oświetleniu – wczesnym rankiem lub
 

Czy wiesz, że...

Śrut można podzielić pod względem kształtu na kilka rodzajów. Rozróżniamy: płaski (stosowane do tarcz papierowych), półokrągły (na długie dystanse), kulisty (do luf gwintowanych), szpiczasty (przebijający), drążony (rozrywający).