Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Czapka Verney-Carron Max4 z daszkiem i siatką maskującą (LAC025M)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Czapka z daszkiem zaopatrzona w siatkę maskującą w kamuflażu “real camo”. Idealna dla myśliwych i wędkarzy chcących pozostać niewidocznymi podczas polowania lub połowu. Została wykonana w 65% z poliestru i 35% z bawełny. Poprzez taką kombinację materiałów nakrycie głowy chroni przed deszczem a zarazem pozwala “oddychać” skórze głowy użytkownika.

Siatka maskująca wykonana jest z tkaniny pozwalającej całkowicie ukryć ludzką twarz, umożliwia natomiast bezproblemową obserwacje. Rozmiar czapki regulowany jest za pomocą paska znajdującego się z tyłu głowy.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Nawet zawodowiec związany z branżą militarną powinien wyglądać topowo. Dlatego prezentujemy szeroki asortyment odzieży, która przypadnie do gustu zawodowcom, wymagającym amatorom i żądnym przygód nastolatkom. Można tu skompletować całe zestawy odzieżowe – wszystko w świetnym stylu i doskonałej jakości.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Ładownica 3xNICO Ładownica 3-komorowa na granaty huk-błysk lub huk-błysk-gaz. Mocowana systemem MOLLE jest zamykana na podwójne zatrzaski IRR.

Dostępna
 
Celownik optyczny Center Point Power 8-32x56 AORG (CP832AORG)Celownik optyczny Center Point Power 8-32x56 AORG (CP832AORG)

Power Class to sztandarowa linia produktów amerykańskiego producenta optyki firmy Center Point. Układ optyczny celowników tej serii:

 
Zestaw Leatherman Core z latarką (831091)

Praktyczny zestaw zawierający pełnowymiarowego multitoola Core i diodową latarkę Monarch 300.

LATARKA

Latarka jest wykonana z

 

Czy wiesz, że...

Noktowizor, urządzenie umożliwiające widzenie w ciemności, jest często mylony z termowizorem. Termowizor monitoruje niewidzialne promieniowanie podczerwieni, natomiast noktowizor wzmacnia bardzo nikłe światło nawet kilka tysięcy razy.