• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Dalmierz Bushnell YP X500 (20-1925)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Bardzo prosty w obsłudze dalmierz amerykańskiej firmy Bushnell. Znanego i cenionego na świecie producenta optyki i optoelektroniki. Ten precyzyjny miernik odległości oferuje dokładność pomiaru nawet do 1 metra. Natomiast skuteczny jest w zakresie od 5 do 915 metrów. Takie parametry sprawiają, że urządzenie staje się bardzo przydatne zarówno dla myśliwych, graczy w golfa, jak i dla wszystkich tych  którzy poszukują właśnie prostego urządzenia mierzącego odległość.

Dalmierz wyposażony został w 20 mm obiektyw oraz okular oferujący 4-krotne powiększenie. A zatem, zarówno dokładne namierzenie obiektu staje się bardzo łatwe, a jasność i ostrość oferowanego obrazu jest bardzo wysoka.

Dalmierz posiada kilka dodatkowych funkcji:

Rain - pomiary w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych np. podczas deszczu i śniegu,
Reflector -zwiększa maksymalną, możliwą do zmierzenia odległość w przypadku specjalnych, odbijających wiązkę lasera celów (typu lustro).

Dane techniczne:
Powiększenie: 4 x
Średnica obiektywu: 20 mm
Zasięg min: 5 m
Zasięg max: 915 m
Dokładność pomiaru: ±1 m
Wymiary: 43 x 100 x 79 mm
Waga: 210 g
Zasilanie: 1 x 9V  

Producent: Bushnell USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Poręczny i dokładny dalmierz to wyjątkowo użyteczny przyrząd – zależnie od budowy i zastosowanych rozwiązań technologicznych pozwala precyzyjnie określić odległości w różnych warunkach środowiska. Na pewno znajdziesz odpowiedni model wśród wielu dalmierzy dostępnych w naszym sklepie. Przyrządy mają rozmaite parametry, ale zawsze dobrą cenę.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Turcar HTS 4,5 mm

Tradycyjna wiatrówka o łamanej, gwintowanej lufie kaliber 4,5 mm ze światłowodowymi przyrządami celowniczymi, jednoczęściowym orzechowym

 
Marker paintballowy WGP E-Trilogy Competition (SO10071)

Autococker to legenda wśród markerów - unikalna konstrukcja pozwoliła połączyć szybkostrzelność półautomatów z celnością

 
Kabura skórzana na pistolet Prawostronna kabura skórzana, dostępna w różnych wielkościach i kształtach, dopasowanych do różnych modeli pistoletów:
 

Czy wiesz, że...

Istnieje co najmniej kilka podstawowych typów ostrzy. Każdy ma swoje zalety i specjalne przeznaczenie. Na przykład warncliff sprawdza się przy struganiu i cięciu precyzyjnym, dagger stosowany jest w nożach wojskowych i służących do samoobrony, a trialing point znalazł zastosowanie w sprzęcie do skórowania.