• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Elektryczne

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Pistolet AEG Cyma CM030

CM030  jest repliką alternatywną dla modeli gazowych. Pistolet ten zamiast gazem napędzany jest akumulatorem 7,2V i działa na podobnej zasadzie...

więcej...

 

Pistolet AEG Cyma CM121

Replika elektryczna pistoletu CM121 wykonana jest z elementów metalowych oraz tworzywa. Z metalu wykonano zamek, szynę RIS oraz magazynek. Z...

więcej...

 

Pistolet AEG CYMA CM122

Replika wykonana z tworzywa oraz metalu wzorowana jest na Sig Sauerze P226.

Z metalu wykonano atrapę zamka, spust, przełącznik trybu ognia...

więcej...

 

Pistolet AEG CYMA CM123

Replika wzorowana na słynnym modelu Colt 1911 wykonana z tworzywa oraz metalu. Z metalu wykonano atrapę zamka, spust, przełącznik trybu ognia oraz...

więcej...

  •  1 
Strona 1 z 1

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Scyzoryk Joker (JKR01) Specjalistyczny scyzoryk zbliżony do wielofunkcyjnego narzędzia Kershaw Sommeliers Tool, przeznaczony głównie do otwierania butelek z winem oraz piwa.

Funkcje: -
 
Rewolwer Colt Navy 1851 7,5 cala kal.36 De Luxe (300053)

Replika sześciostrzałowego rewolweru odprzedniego ładowania wprowadzonego w 1851 roku na wyposażenie US Navy. Wyprodukowany został przez włoską

 
Pistolet ASG CO2 Crosman C11 (SAMC11) Półautomatyczny pistolet ASG na kulki kaliber 6 mm, nawiązujący stylistyką do Beretty PX4 Storm.

Szkielet pistoletu wykonano z wytrzymałego
 

Czy wiesz, że...

Współcześnie wykonane proce mogą być wyposażone w celownik. W konstrukcjach tego typu stosowane są także mechanizmy ułatwiające naciąg. Amunicją do takiej broni są najczęściej stalowe kulki.