Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Gaz pieprzowy Smith&Wesson 25 ml (1251)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Gaz pieprzowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.. Zawiera 15% środka drażniącego OC (oleoresin capsicum) czyli kapsaicynę alkalidową oraz barwnik pozwalający na późniejszą identyfikację napastnika. Dzięki dużej zawartości OC gaz pieprzowy Smith&Wesson działa natychmiastowo i długotrwale. Pojemnik posiada blokadę niekontrolowanego rozpylenia.

Sposób użycia: przekręcić czerwony zawór do pozycji, w której będzie widoczny otwór wylotowy; w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać w okolicach twarzy napastnika z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut wywołując silną reakcją alergopodobną, łzawienie oraz zaczerwienienie skóry, a także silne pieczenie śluzówek.
Gaz S&W jest bezpieczny dla środowiska naturalnego i nietoksyczny.

UWAGA!!!
Użycie na własną odpowiedzialność tylko w przypadku obrony koniecznej. W przypadku niewłaściwego użycia natychmiast spłukać dużą ilością tłustego płynu, np. mleka.

Zawartość pojemnika pod ciśnieniem jest łatwopalna! Pojemnik pod ciśnieniem – nie zgniatać, nie dziurawić, nie wrzucać do ognia, chronić przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych i temperaturą powyżej 50 st. C. nawet po opróżnieniu.

Chronić przed dziećmi!
Przetestować po zakupie rozpylając przez ok. 1/2 sekundy. Sprawność mechanizmu testować co 90 dni.
Zawartość pojemnika pozwala na ciągły strumień o czasie trwania ok. 6 sekund.
Gaz dostępny jest bez zezwolenia.

Dane techniczne:
Pojemność: 25 ml
Wysokość pojemnika: 10,5 cm
Średnica pojemnika: 2 cm
Skuteczny zasieg: do 4 metrów.
O.C.: 15%
SHU: 2 mln


Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Błyskawicznie działające środki zawarte w ręcznych miotaczach gazu zapewniają skuteczną ochronę przed atakiem. Poręczne, niewielkie opakowania dają się nosić dyskretnie w kieszeni czy maleńkiej nawet torebce. Te małe przedmioty dają wielkie poczucie bezpieczeństwa – zafunduj sobie spokój!

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Polecamy

Spodnie Surplus Vintage Fatigues Olive (53596.61) Kultowe spodnie M65 w podstawowym, garnizonowym, kolorze OD - Olive Drab.
Spodnie posiadają 6 zapinanych na zatrzaski kieszeni zewnętrznych, po
 
Śrut Premier Match 4,5 mm 500 szt. (LM77) Lekki śrut z płaską główką przeznaczony do wiatrówek długich kaliber 4,5 mm. Producentem jest amerykańska firma Crosman. Materiał
 
Celownik optyczny Bushnell Elite 3200 3-9x50 (323955E)

Luneta firmy Bushnell, cechująca się wyjątkowo wytrzymałym tubusem o średnicy 30 mm. Tubus wykonany z bardzo odpornego aluminium połączonego

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Tonfa to rodzaj pałki, posiadający poprzeczny uchwyt z boku. Jest w standardowym wyposażeniu policjantów. Poprawnie używana świetnie nadaje się do obrony jak i ataku. Osoby biegłe we władaniu tonfą jako główne jej zalety wymieniają: łatwość, efektywność i bezpieczeństwo użycia. Pierwsze tonfy powstały w XVII wieku w Japonii.

Ze świata