Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Gaz pieprzowy Smith&Wesson 25 ml (1253)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Gaz pieprzowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych. Zawiera 15% środka drażniącego OC (oleoresin capsicum) czyli kapsaicynę alkalidową oraz barwnik pozwalający na późniejszą identyfikację napastnika. Dzięki dużej zawartości OC gaz pieprzowy Smith&Wesson działa natychmiastowo i długotrwale. Pojemnik posiada blokadę niekontrolowanego rozpylenia.

Sposób użycia: przekręcić czerwony zawór do pozycji, w której będzie widoczny otwór wylotowy; w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać w okolicach twarzy napastnika z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut wywołując silną reakcją alergopodobną, łzawienie oraz zaczerwienienie skóry, a także silne pieczenie śluzówek.
Gaz S&W jest bezpieczny dla środowiska naturalnego i nietoksyczny.

UWAGA!!!
Użycie na własną odpowiedzialność tylko w przypadku obrony koniecznej. W przypadku niewłaściwego użycia natychmiast spłukać dużą ilością tłustego płynu, np. mleka.

Zawartość pojemnika pod ciśnieniem jest łatwopalna! Pojemnik pod ciśnieniem – nie zgniatać, nie dziurawić, nie wrzucać do ognia, chronić przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych i temperaturą powyżej 50 st. C. nawet po opróżnieniu.

Chronić przed dziećmi!
Przetestować po zakupie rozpylając przez ok. 1/2 sekundy. Sprawność mechanizmu testować co 90 dni.
Zawartość pojemnika pozwala na ciągły strumień o czasie trwania ok. 6 sekund.
Gaz dostępny jest bez zezwolenia.

Dane techniczne:
Pojemność: 25 ml
Wysokość pojemnika: 10 cm
Średnica pojemnika: 2 cm
Skuteczny zasieg: do 4 metrów.
O.C.: 15%
SHU: 2 mln

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Błyskawicznie działające środki zawarte w ręcznych miotaczach gazu zapewniają skuteczną ochronę przed atakiem. Poręczne, niewielkie opakowania dają się nosić dyskretnie w kieszeni czy maleńkiej nawet torebce. Te małe przedmioty dają wielkie poczucie bezpieczeństwa – zafunduj sobie spokój!

   

Inne w tej kategorii:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Strzał - Magazyn o broni 1/2008

Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej.

W numerze:
Gorący temat:
- Polska mizeria statystyczna,
Wiadomości:

 
Łącznik do dmuchawek Predator (C1) Łącznik jest przeznaczony dla użytkowników dmuchawek firmy Master Cutlery, którzy chcą przedłużyć swoją broń. Dzięki temu urządzeniu
 
Multitool Jeep 9-funkcyjny (JP-4003) Dziewięcio-funkcyjny multitool sygnowany prestiżową marką Jeep, charakteryzujący się zastosowaniem drewnianych wkładek w rączkach kombinerek. W
 

Czy wiesz, że...

Wyprawiając się na szkołę przetrwania, warto spróbować rozpalenia ogniska tak jak robili to nasi przodkowie, czyli za pomocą krzesiwa. Jego główne zalety to możliwość wykrzesania iskier nawet przy dużej wilgoci oraz powolne zużywanie się.