• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Gear Box ICS do M16/M4 z kolbą składaną (MA-61)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Gear Box tajwańskiego producenta AEG. Metalowe zębatki pozwalają na ich dłuższą eksploatację na większych obciążeniach - zwiększonej szybkostrzelności i mocniejszej sprężynie pozwalającej na uzyskanie większej prędkości początkowej wystrzelonej kulki.

Dedykowany do karabinów serii M16 i M4 z kolbą składaną, w których akumulator ukryty jest w przedniej części karabinu.

Produkt objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Producent: I Chih Shivan, Taiwan

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Marker paintballowy Tippmann X7 Basic (248023) Najnowszy marker Tippmanna zaprojektowany z myślą o zwolennikach militarnego paintballu pragnących upodobnić swoją klamkę do najczęściej spotykanych
 
Bluza Surplus Hoodie Zipper Black (403661.03)

Zapinana na długi zamek czarna bluza z pogrubionym kapturem i z kieszeniami. Kaptur jest wyścielony miękkim materiałem w kolorze mocno kontrastującym

 
Muszka i szczerbinka FO Gunpower (U1011)

Wysoka muszka oraz szczerbinka mocowane na szynach akcesoryjnych 11 mm. Szczerbinka regulowana jest zarówno w pionie, jak i poziomie, a muszka

 

Czy wiesz, że...

Możesz zgodnie z prawem sprzedać wiatrówkę o energii pocisku poniżej 17J. Nie ma obecnie żadnych określonych reguł dotyczących sprzedaży wiatrówek o mocy poniżej 17J.