• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Gear Box ICS do M16/M4 z kolbą stałą (MA-62)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Gear Box tajwańskiego producenta AEG. Metalowe zębatki pozwalają na ich dłuższą eksploatację na większych obciążeniach - zwiększonej szybkostrzelności i mocniejszej sprężynie pozwalającej na uzyskanie większej prędkości początkowej wystrzelonej kulki.

Dedykowany do karabinów serii M16 i M4 z kolbą stałą, w której ukryty jest akumulator.

Produkt objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Producent: I Chih Shivan, Taiwan  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Celownik optyczny Hawke Nite-Eye SR6 3-12x50AO IR (HK3296)

Idealny dla wiatrówek kalibru 4.5 mm oraz 5.5 mm.

Seria celowników Nite Eye została zaprojektowana specjalnie do wiatrówkowych

 
Nóż Cold Steel K4 (53T4P)

Kompaktowy, uniwersalny nóż z głownią stałą, przystosowany do noszenia na szyi (tzw. neck-knife). Sprawdzi się jako nóż codziennego

 
Scyzoryk Joker (JKR101) Rewelacyjny, bogato wyposażony scyzoryk / narzędzie wielofunkcyjne hiszpańskiej firmy Joker. Na szczególną uwagę zasługują nożyczki, specjalny
 

Czy wiesz, że...

Wyprawiając się na szkołę przetrwania, warto spróbować rozpalenia ogniska tak jak robili to nasi przodkowie, czyli za pomocą krzesiwa. Jego główne zalety to możliwość wykrzesania iskier nawet przy dużej wilgoci oraz powolne zużywanie się.