• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Glock

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Nóż Glock FM78 Black (12 161)

Duży nóż szturmowy, będący na wyposażeniu wielu armii na świecie, m.in. Polski i Austrii. Jego producentem jest firma Glock - ta sama, która...

więcej...

 

Nóż Glock FM81 Black z piłą (12 183)

Duży nóż szturmowy, będący na wyposażeniu wielu armii na świecie, m.in. Polski i Austrii. Jego producentem jest firma Glock - ta sama, która...

więcej...

  •  1 
Strona 1 z 1

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż Cold Steel G.I. Tanto (80PGT) Wytrzymały nóż taktyczny z ostrzem o profilu tanto - idealny wybór, jeśli szukasz niedrogiego noża do brutalnego traktowania.

 
Strzała Big Archery Predator do łuku - węglowa (537962)

Strzała do łuku, której promień został wykonany z włókien węglowych wysokiej jakości (Karbon), bardzo wytrzymała a zarazem elastyczna.

 
Wiatrówka Diana-350 Magnum Professional Classic 4,5 mm

Ekskluzywny model klasycznie łamanej wiatrówki o lufie gwintowanej kaliber 4,5 mm, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Sukces

 

Czy wiesz, że...

Podstawowe parametry lunety mogą dostarczyć bardzo wielu informacji. Powiększenie - stałe lub zmienne; średnica obiektywu, mówiąca o tym, ile światła wpada do przyrządu; średnica tubusu, od której zależna jest transmisja światła. Warto zwrócić także uwagę na rodzaj krzyża lub ewentualne podświetlenie.