Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Gogle ochronne Bolle Blast (BLAPSI)

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Duże, lekkie gogle o bardzo szerokim polu widzenia przeznaczone do długotrwałego noszenia w warunkach zagrożenia lecącymi odłamkami, pryskającymi kwasami. 

Stabilne utrzymywanie na głowie zapewnia gumowy, szeroki ściągacz o regulowanej długości. Może być on zdjęty do mycia lub prania dzięki zaczepom o regulowanym kącie nachylenia.

Przezroczyste szyby o grubości 2,0 mm wykonano z poliwęglanu w technologii spełniającej normę europejską ochrony promieniami nadfioletu - EN 170 UV. Powłoka anti-fog i anti-scratch zwiększają funkcjonalność oraz wachlarz zastosowań. Wentylacja wnętrza zapewniona dzięki systemowi kanalików zwiększa zalety zastosowania powłoki zabezpieczającej przed parowaniem.

Posiadają atest wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne w wyniku bezpośredniego uderzenia (B) i gwałtownego uderzenia płomienia (T) oraz rozgrzanych odłamków (9). Podobne parametry wytrzymałości posiada oprawa.

Posiadają certyikat CE.

Gogle objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: Blast, PC vent
Szyba: poliwęglan, przezroczysta,
Grubość: 2,0 mm
EN 170 UV: 2 - 1,2
Wytrzymałość:
- mechaniczna: B
- uderzenia płomienia: T
- termiczna: 9
Oprawa: PVC, EN 166
Wytrzymałość:
- mechaniczna: B
- chemiczna: 3
- termiczna: 9
Waga: 113 g
Producent: BOLLE, FrancjaDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Z najlepszej nawet wiatrówki nie będzie się dobrze strzelać, jeśli nie dokupi się odpowiedniego osprzętu do posiadanego typu broni. By móc pewnie i bezawaryjnie strzelać z posiadanej broni, warto zaopatrzyć się w szereg akcesoriów dodatkowych. Zapraszamy do odwiedzenia tego działu – jest w czym wybierać!

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Grot do strzały z włókna węglowego (3217) Bardzo mocne, stalowe groty, wkręcane w promień strzały. Ich spory ciężar nadaje strzale odpowiednią trajektorie lotu, a masa sprawia, że mocno
 
Strzał - Magazyn o broni 1/2006 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej. W numerze m.in. testy nabojów 9x19 Para oraz broń palna pozbawiona cech użytkowych .

Spis treści:
GORĄCY
 
Nóż Ka-Bar Precision Hunter Game Hook (1441) Wersja noża Precision Hunter firmy Ka-Bar o głowni typu "game hook", która czyni z noża doskonałe narzędzie do patroszenia. Na górnej krawędzi
 

Czy wiesz, że...

Podstawowe parametry lunety mogą dostarczyć bardzo wielu informacji. Powiększenie - stałe lub zmienne; średnica obiektywu, mówiąca o tym, ile światła wpada do przyrządu; średnica tubusu, od której zależna jest transmisja światła. Warto zwrócić także uwagę na rodzaj krzyża lub ewentualne podświetlenie.