Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Joker CO12
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Nóż firmy Joker o charakterystycznym kształcie. Na górnej krawędzi szerokiej głowni mieści się specjalne zaostrzone wgłębienie umożliwiające otwieranie jamy brzusznej zwierzyny bez niebezpieczeństwa uszkodzenia organów wewnętrznych.
Rękojeść wykonana jest z drewna z drzewa oliwnego o ładnej jasnej fakturze. Kształt klingi stanowi skuteczną ochronę palca wskazującego.

Długość ostrza: 70 mm
Stal: 440
Rękojeść: drewno z drzewa oliwnegoDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Każdemu pasjonatowi surwiwalu, nurkowi, rybakowi, naukowcowi, i wielu innym użytkownikom, będzie kiedyś potrzebny mocny i ostry nóż. Tutaj znajdziesz modele o głowni przymocowanej na stałe – to jedne z najstarszych znanych ludziom rodzajów noży. Uniwersalne, użyteczne i bardzo mocne. Wybierz pożądany model – stalowe ostrze Cię nie zawiedzie.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Strzał - Magazyn o broni 3/2004 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej, pisany przez miłośników broni strzeleckiej, głownie o broni strzeleckiej; choć czasami o czymś pokrewnym.

W
 
Okulary strzeleckie Napier - przyciemnione SLG Okulary ochronne z przyciemnionymi szybkami wykonanymi z poliwęglanu. Lekka i odporna na złamanie ramka posiada ramiona o regulowanej długości. Najlepsze
 
Nóż składany Master Cutlery MT-398

Średniej wielkości nóż składany charakteryzujący się solidną konstrukcją oraz militarną stylistyką.

Głownię o profilu

 

Czy wiesz, że...

Magazynki, czyli zasobniki naboi do broni palnej, mogą mieć pojemność nawet ponad 100 naboi. Jednakże jest to rzadkość – w wiatrówkach stosowane są najczęściej te umożliwiające od kilku do niecałych trzydziestu strzałów. Magazynki dzielimy na stałe i wymienne.