Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kabura na gaz
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kabura na gaz jest dostosowana do wielkości zamawianego gazu. Posiadamy różne wielkości.

rrr [2007-07-02]
sdfsd

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W dziale tym znajdują się różnego rodzaju kabury na gaz, śruty, paralizatory czy też na kajdanki. Wybierz interesujący Cię produkt i zobacz jego szczegóły.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Polecamy

Sztucer łamany Baikał Izh-18-MH

Prosty w obsłudze, jednostrzałowy, łamany sztucer myśliwski rosyjskiej firmy Baikał. Jest to broń przeznaczona dla myśliwego poszukującego niezawodnej

 
Marker paintballowy VL Brawler (243025) Marker Brawler to mechaniczna konstrukcja amerykańskiej firmy ViewLoader oferująca możliwość szybkiego strzelania w trybie półautomatycznym.
 
Wiatrówka Crosman 664B PowerMaster 4,5 mm Oparta na sukcesie wiatrówki 760 PumpMaster jest kontynuacją tego hitu rynkowego. Ich główną zaletą jest wykorzystanie technologii PCA
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Survival, czyli popularną szkołę przetrwania, zalicza się do grupy sportów ekstremalnych. Taka rozrywka ma wiele odmian, na przykład militarną, leśną czy miejską. Narodziny survivalu są kwestią sporną; jedna z teorii mówi, że narodził się podczas szkoleń amerykańskich żołnierzy do przetrwania w trudnych warunkach.

Ze świata