• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kabura uniwersalna Uncle Mike's do pistoletu Side Kick (70160)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Lekka kabura wykonana z kodry (nylonu balistycznego) wyłożona w środku materiałem ułatwiającym szybkie wyjęcie broni. Powierzchnia, po której ślizga się muszka wyłożona jest szeroką nylonową taśmą, zapobiegającą zerwaniu muszki o wystające krawędzie.

Uniwersalność tej kabury to nie tylko jej wymiary umożliwiające przenoszenie różnych pistoletów, to także możliwość przystosowania do potrzeb osób leworęcznych. Zapinany na zatrzask kydexowy pasek pod kciuk może być przełożony na drugą stronę ale także wyregulowany pod głębokość chwytu konkretnego modelu broni.

Na frontowej krawędzi kabury zlokalizowano przegrodę na magazynek. Jest ona zapinana na pasek z rzepem (velcro) o regulowanej długości. Kabura mocowana jest na pasie, a nawet na krawędzi spodni pozbawionych pasa za pomocą metalowego, solidnego klipsa.

Kabura przeznaczona jest do średniej wielkości pistoletów (compact) o lufach 3 1/4 - 3 3/4 cala (od 82 do 96 mm).

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kajdanki łańcuszkowe niklowane HPE (1223) Stalowe kajdanki niklowane z podwójnym łańcuszkiem oczkowym. Posiadają blokadę podwójnej zapadki uniemożliwiającą ciaśniejsze zaciśnięcie.
 
Celownik optyczny BSA Catseye 4-16x50 (FM416X50A/O) Luneta, która posiada regulowaną paralaksę i zmienne powiększenie (zoom) 4-16. Celownik dzięki czarnej, gumowej powłoce jest mgło- , wodo-
 
Gogle ASG - okulary ochronne (SAG01) Gogle ASG firmy Crosman zostały wykonane specjalnie dla zawodników Air Soft Gun i Air Electric Gun. Przyciemniana szyba z poliwęglanów chroni przed
 

Czy wiesz, że...

Magazynki, czyli zasobniki naboi do broni palnej, mogą mieć pojemność nawet ponad 100 naboi. Jednakże jest to rzadkość – w wiatrówkach stosowane są najczęściej te umożliwiające od kilku do niecałych trzydziestu strzałów. Magazynki dzielimy na stałe i wymienne.