Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kabura UZI na kajdanki
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Lekka, zamykana na metalowy zatrzask kabura na kajdanki. Wykonana z czarnego materiału nie rzuca się w oczy umożliwiając wygodne przenoszenie akcesoriów slużbowych.

Mocowanie na pasie nośnym możliwe jest bez jego zdejmowania, dzięki metalowemu klipsowi.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Najlepsza nawet obrona przed atakiem może być mało skuteczna, jeśli agresora nie zakuje się w kajdanki. To proste w użyciu narzędzie pozwoli sprawnie i pewnie pozbawić napastnika większych możliwości ruchowych. Skutego kajdankami można bezpiecznie konwojować i wieźć w wyznaczone miejsce.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Polecamy

Rękawice skórzane (RT-3451)

Skórzane rękawiczki zapinane na rzepy. Elastyczne zwężenie na wysokości nadgarstka pozwala idealnie dopasować rękawiczki do każdej dłoni.

 
Ładownica nabojowa Napier skórzana (4757) Skórzana ładownica na dziesięć nabojów do myśliwskiej broni długiej. Zamykana na dwa zatrzaski.

Produkty Napier of London
 
Magazynek do pistoletów maszynowych AEG HK MP5 (MP-30)

Metalowy magazynek do airsoftowych replik MP5. Pasuje do wszystkich MP5-tek firmy ICS oraz większości modeli innych firm. Pojemność magazynka to

 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.

Ze świata