• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kabura z cordury na pistolet (tłoczona)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Wytrzymała kabura wykonana z nieprzemakalnego brezentu z elementami skórzanymi. Długość paska otrzymującego pistolet regulowana jest za pomocą rzepu velcro.
Kaburę można zarówno nosić na pasie, na udzie oraz mocując do szelek także pod pachą.

Pasuje do pistoletów:

- Skif A-3000S
- Crosman PRO77
- Crosman 1008
- Crosman 1088
- Beretta A-9000S
- Crosman C11 i Airmag C11
- Walther P99
- Crosman T4 SC
- Beretta 92F
- Glock 17 i 19
- HK USP
- CZ 2000
- Colt 1911 A1 oraz Combat Commander
- CZ 75
- Luger mk. I
- Anics 101 i 101M

Uwaga: Podczas zamawiania kabury prosimy o wpisanie w formularzu zamówienia w polu "Uwagi" nazwy pistoletu do jakiego ma być przeznaczona kabura. Prosimy o wybranie spośród 3 rozmiarów wielkości.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Kabury służą do przechowania broni, kiedy się jej nie używa. Robi się je z rozmaitych materiałów: od naturalnych skór po zaawansowane technologicznie tkaniny i tworzywa. Zgromadziliśmy tu szereg modeli kabur, które pozwolą na bezpieczne przechowywanie broni. Ty tylko wybierz model i fason.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek Hi-Cap AK74 czarny (BI-12) G Magazynek typu Hi-Cap do replik AK74. Mieści 500 kulek BB kalibru 6 mm. Kolor czarny.
 
Nóż składany Spyderco Endura 4 Plain (C10PBK) Najnowsza edycja produkowanego od lat modelu Endura, posiadająca wzmocnioną, w pełni rozbieralną konstrukcję.
Najnowsza edycja produkowanego
 
Pokrowiec Crosman na karabinek (SAC01) Szeroki pokrowiec o prostokątnym kształcie do przenoszenia dwóch subkarabinków lub pistoletów maszynowych. Pokrowiec posiada komorę
 

Czy wiesz, że...

Zabawa w paintball wymaga zachowania pewnych zasad bezpieczeństwa. Należy stosować specjalne maski ochronne, a prędkość wylotowa kulek z farbą powinna być niższa niż 330 km/h. Grę powinno przeprowadzać się na specjalnie przygotowanym terenie. Warto zainwestować także w inne akcesoria chroniące przed bólem.