Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kajdanki łańcuszkowe niklowane HPE (1223)
Produkt chwilowo niedostępny

Stalowe kajdanki niklowane z podwójnym łańcuszkiem oczkowym. Posiadają blokadę podwójnej zapadki uniemożliwiającą ciaśniejsze zaciśnięcie. W komplecie dwa kluczyki.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Najlepsza nawet obrona przed atakiem może być mało skuteczna, jeśli agresora nie zakuje się w kajdanki. To proste w użyciu narzędzie pozwoli sprawnie i pewnie pozbawić napastnika większych możliwości ruchowych. Skutego kajdankami można bezpiecznie konwojować i wieźć w wyznaczone miejsce.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kapiszony do rewolwerów i pistoletów (390002) Kapiszony do broni czarnoprochowej spełniają rolę spłonki - ich niewielka eksplozja powoduje eksplozje czarnego prochu, który jest ładunkiem
 
Osełka diamentowa DMT Dia-Sharp Coarse (DMTD6C) Osełka diamentowa amerykańskiej firmy DMT, światowego lidera w tej branży. Wymiary 5 cm x 15 cm. Gradacja zbliżona do papieru ściernego nr 220 (szorstka)
 
Scyzoryk Victorinox Spartan Camo (1.3603.94)Scyzoryk Victorinox Spartan Camo (1.3603.94) Funkcje:

1. duże ostrze
2. małe ostrze
3. korkociąg
4. otwieracz do puszek
5. - małym śrubokrętem
 

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie bez zezwolenia replik broni wykonanych przed 1850r. Są to najczęściej pistolety z zamkiem kapiszonowym, rewolwery lub karabiny (także na kapiszony). Amunicją do takiej broni są przeważnie ołowiane kule.