• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kamera Center Point ActionCAM (CPAC2X)
Produkt chwilowo niedostępny

Center Point Action CAM to poręczna kamera z możliwością montażu na broni.

Nagrywaj swoje strzeleckie przygody w pełnym kolorów filmie z cyfrowym dźwiękiem aby dzielić się nimi ze znajomymi, rodziną i całym światem. Możesz nagrywać przebieg swoich rozgrywek airsoftowych, paintballowych czy też nagrywać swoje ociągnięcia w strzelectwie pneumatycznym.

- Lekka, metalowa budowa daje dużą wytrzymałość
- Ponad 3 godziny nagrywania na jednym naładowaniu akumulatora
- Wbudowany mikrofon
- Kabel mini-USB - kompatybilny z Twoim komputerem aby ładować akumulator i filmy
- Pasuje na standardowe szyny Weaver, przygotowana do montażu na łukach
- Rozdzielczość 720X480 MPEG - 30 klatek na sekundę
- Zapis na karcie SD (brak w zestawie)

Praca w 2 trybach- normalnym i 2xzoom pozwala na wybór czy wolisz filmować akcję szerszym kątem czy skupić się na szczegółach.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Dzięki zasobom tego działu skomponujesz indywidualny zestaw dodatków do uprawiania airsoftu. Dobierzesz optymalny rodzaj amunicji, zaopatrzysz się w artykuły zapewniające bezpieczeństwo oraz zakupisz wszystko inne, niezbędne do czerpania maksimum satysfakcji z dobrej zabawy w wojnę.

Jeśli z uprawiania airsoftu chcesz czerpać maksimum satysfakcji, musisz zadbać o doskonałej jakości dodatki, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas zabawy, oraz pozwolą w pełni wykorzystać możliwości posiadanej broni ASG. Wszystkie potrzebne po temu artykuły znajdziesz w tym właśnie dziale – gwarantujemy znakomitą jakość produktów i szeroki asortyment.

Osprzęt ASG to zestaw wszystkich akcesoriów, które zapewnią bezproblemowe uprawianie airsoftu. Świetnej jakości amunicja, dodatki, które podnoszą komfort używania broni, zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują dobrą zabawę – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!
Szeroki asortyment produktów niezbędnych do eksploatacji zakupionych w naszej firmie pistoletów i karabinów Air Soft Gun. Wybór między kulkami plastikowymi, kauczukowymi czy kompozytowymi pozwala idealnie połączyć możliwości pistoletów z Państwa wymaganiami.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka CyberGun M84 4,5 mm (078002) Ciężka, wykonana w całości z metalu replika pistoletu Beretta Cheetah M84. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB kaliber 4,46 mm. Energia potrzebna
 
Chusta Buff Merino Wool Black (33007) Wool Buff® to wszechstronny dodatek, bezszwowa, elastyczna, wygodna oraz wielofunkcyjna chusta wykonany w 100% z naturalnie miękkiej wełny Merino.
 
Nóż Joker (CY14) Nóż hiszpańskiej firmy Joker o stałej klindze. Dysponuje mocnym, jednostronnym ostrzem wykonanym ze stali 440. Drewniana rękojeść jest delikatnie
 

Czy wiesz, że...

Wyprawiając się na szkołę przetrwania, warto spróbować rozpalenia ogniska tak jak robili to nasi przodkowie, czyli za pomocą krzesiwa. Jego główne zalety to możliwość wykrzesania iskier nawet przy dużej wilgoci oraz powolne zużywanie się.