• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kamizelka modularna typu Chest Rigg (MCR3-001) G
Produkt chwilowo niedostępny

     Kamizelka modularna typu Chest Rigg

Kamizelka wykonana z nylonu to bardzo prosty lecz jakże uniwersalny model. Składa się na nią panel pokryty palsami systemu Molle oraz szelki. Palsy o długości 290 mm dają możliwość zamontowania w dowolnej konfiguracji ładownic, zasobników, kabur lub pokrowców. Cztery z pięciu palsów wykonano z nylonu. Pierwszy pals od góry oraz część kamizelki znajdującej nad nim stanowi rzep. Pas biodrowy oraz szelki zapinane są za pomocą klamer. dzięki zastosowaniu ruchomych zawiasów możliwe jest regulowanie kąta nachylenia szelek.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Artyleria: Działa i polowe wyrzutnie rakietowe, T.J. OMcalley okładka: twarda lakierowana, 160 stron
format: A5
rok wyd. 2000

Praca omawia uzbrojenie współczesnych wojsk artyleryjskich,
 
Wiatrówka Crosman 1088 SBAK 4,5 mm

Pneumatyczny pistolet półautomatyczny napędzany sprężonym CO2 z kapsuły umieszczanej w rękojeści. Strzela śrutem grzybkowym (typ Diabolo).

 
Scyzoryk Victorinox StayGlow (3.3703.808)

Atrakcyjna wersja popularnego modelu Climber, wyróżniająca się zastosowaniem okładzin rękojeści z matowego nylonu o właściwościach fluorescencyjnych.

 

Czy wiesz, że...

Najbardziej znane scyzoryki produkowane są w Szwajcarii. Ich podstawową częścią jest nóż ze składaną głownią oraz różne narzędzia, na przykład otwieracz do butelek, nożyczki czy korkociąg. Spotyka się nawet scyzoryki, których jednym z elementów jest przenośna pamięć USB.