• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kamizelka ochronna typu Plate Carrier (DFPC-003) G
Produkt chwilowo niedostępny

Kamizelka ochronna typu Plate Carrier obszyta jest na całej powierzchni palsami w standardzie Molle. W górnej części panelu zarówno przedniego jak i tylnego znajdują się palsy wykonane z rzepa. Posiada miejsce na wkład balistyczny. Producent zaopatrzył kamizelkę w pas montowany między warstwami kamizelki. Pas można zamontować na dwa sposoby. Z jednej strony obszyty jest w całości palsami. Z drugiej strony znajdują się dwie ładownice o wymiarach 185x190mm. Warstwy kamizelki łączone są za pomocą rzepów. Dzięki ich dużej powierzchni łączą się trwale. Szelki kamizelki spinane są za pomocą klamer, co umożliwia szybkie zdjęcie kamizelki w razie potrzeby.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Karabinek szturmowy AEG AK-47 (120916)

Ciężka replika AEG pierwszej wersji kałacha - AK47. Wiernie odwzorowany karabin szturmowy posiada sygnatury Michaiła Kałasznikowa i został wykonany

 
Nóż składany Leatherman Expanse E33B (8612144)

Eleganckie połączenie kompaktowego noża składanego z funkcjonalnościami typowymi dla multitooli.

 

Nóż składany Joker Stamina (NR05) Nóż biwakowy hiszpańskiej firmy Joker oznaczony numerem NR05. Od modelu NV05 różni się brązowym zabarwieniem rękojeści. Nóż posiada rozkładany
 

Czy wiesz, że...

Aby cieszyć się sprawną wiatrówką jak najdłużej, należy poświęcić trochę czasu na jej konserwację. Ważne jest przechowywanie broni w suchym miejscu. Powinniśmy także czyścić wnętrze lufy wyciorem i co jakiś czas dokonywać smarowania.